Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat vmit tőlem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat vmit tőlem ez a férfi?Hogy deríthetném ki , hogy van e felesége?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő vásárló az üzletben, olyan félènkebb pasinak tűnik, én is visszahúzódóbb vagyok inkább. Totál látni rajta, hogy zavarban van ,azt is érzem rajta, hogy tetszem neki, és néha váltunk egy két mondatot a kötelezőn kívül is. Kb az egészet végigmosolyogja. Persze lehet csak ilyen típus.

Viszont az utobbi 2 találkozásunkor egy gyereket is hozott magával, gondolom az övé, és bizonyára anyja is van annak a gyermeknek.


2022. jún. 29. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ennyiből nem derül ki, hogy akar -e. Ha nős lehetsz még a szeretője is, szép kilátások.
2022. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Egyedülálló férfiak nem szoktak már boltba járni , vagy csak elfelejtették mosolyogni?
2022. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Legközelebb ha bemegy a boltba a gyerekével megdicséred a gyerekét hogy biztos az anyukájára ütött aztán a pasi reakciójából el tudod dönteni hogy van-e valakije.
2022. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerős a szitu! Csak én a férfi szerepbe vagyok! Szoktam menni a gyerekkel és a feleségemmel is, de ha egyedül megyek kifejezetten a kasszás nő miatt ( tudom csúnya dolog, de emberek vagyunk nem gépek) Igen tetszik, csak nála állok sorba. Sőt régebbről ismerjük is egymást , én úgy vettem észre hogy én is tetszhetem neki, de ha a neved tudnám akkor most ki derülne :D
2022. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem te vagy az 4es, ő sose jött még feleséggek csak egyedül vagy a gyerkőccel, illetve nem olyan sorban állós az üzlet.
2022. jún. 30. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja értelek! Egyébként biztos nős! Az apukák szoktak a gyerekükkel járni boltba, én például szeretek vele kettesbe ki menni! Egyébként ha tetszik neked is és biztosra akarsz menni , kérdezd meg viccesen hogy anyunak nem visztek semmit
2022. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A mai nappal kiderült,ugyanis reggel ismét megjelent,de ezúttal egy nő is volt vele. És hát most nem is mosolygott annyira mint szokott.
2022. jún. 30. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem mosolygott! Mert mellette volt, én is így vagyok! Feleségem előtt máskép viselkedek, ha egyedül lett volna mosolygott volna az ajaj!
2022. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Jóég...és még dicsekszel vele...

2022. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!