Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek? Egy lány szakítás után mindenfélét posztol facebook-on (zenét, idézeteket rak ki, becsekkol mindenhonnan a barátnőivel), az nekem szól?

Figyelt kérdés
Sok lányismerősömet megkérdeztem már személyesen, de kíváncsi lennék, hogy idegenek mit mondanak.
2014. jún. 8. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az ő érzelmeinek. nem neked
2014. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neked. Hogy lásd, hogy bántottad, de ő erős, és túllép rajtad.

Olyna gagyi, majd kinövi. :)

2014. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért szólna neked?
2014. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, ő szakított velem....
2014. jún. 8. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Úúú ez már inkább nevetséges szokott lenni...
2014. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért szólna nekem, üzenet jelleggel, a kommunikáció egy formája. Eléggé egyértelmű idézetek, legalább is férfi fejnek úgy tűnik.
2014. jún. 8. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, inkább róla szól.
2014. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, mindenki mást mond.
2014. jún. 8. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenki mást mond, mert senki se ismeri az exed.

Lehet, hogy azért csinálja, hogy ráírjanak és megvigasztalják, lehet hogy neked jelzésképp, hogy túlteszi magát rajtad, lehet hogy mert egyes körökben ez a "szokás"...

Nem ismerjük, nem mondunk biztosat.

2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kicsit neked is szól, meg kicsit kifelé is, hogy mindenki lássa hogy neki most milyen hatalmas problámája van
2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!