Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, egyáltalán ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, egyáltalán ezt lehet befolyásolni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy többektől is hallottam hogy ez meg az a srác mennyire rám van izgulva, és így meg úgy megfektetne..(elnézést a primitív fogalmazásért, de az illetékesek fogalmaztak így) Tehát a legtöbb hím nemű azt mondja velem feküdne le a legszívesebben, de ha párt választana a barátnőim közül választanának inkább. Még mielőtt kegyetlen szidalmazásomba kezdenétek, megjegyzem nem vagyok k*rva, nem öltözöm kihívóbban mint a barátnőim, és a viselkedésem sem kihívó. Rengeteget mosolygok, és igyekszem kedves lenni az emberekkel. E mellett a tartós kapcsolatok híve vagyok, és ezt tudják is rólam. Ismerőseim (fiúk, lányok vegyesen) azt mondják hogy túl erős a szexuális kisugárzásom, és ez e miatt van. Továbbá sok fiú meg sem mer szólítani, félnek a visszautasítástól, és szerintem ez is közre játszik abban hogy nem tudnának velem párkapcsolatot elképzelni. Valóban van ilyen? Túl erős szexuális kisugárzás? Amennyiben igen, hogyan tudnám ezt befolyásolni? (Ismétlem, nem öltözöm kirívóbban mint a barátnőim, és a viselkedésemmel sem támasztom alá, hogy én "olyan lány" volnék.)

Előre is köszönöm azoknak akik végig olvassák, és értelmes válasszal tudnak szolgálni!!:)


2010. okt. 28. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán félnek, tartanak tőled. Vagy valami nagyon macerás tulajdonságod van, ami miatt mégse vagy szimpi, és amit nem bírnának ki hosszú távon. Persze ne ijedj meg :D De ez is egy lehetőség, mert ezt nem hiszem, hogy az orrodra kötnék.


Önmagában az erős szexuális kisugárzás nem baj,sőt :)

Ez nagyjából azt jelentheti, hogy irtó dögös vagy! Ha még kedves is, ahogy írtad nekem pl tuti bejönnél...de hát kinek mi.

2010. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, sajnos ezt nem tudod. Ismertem egy nőt, aki nem volt kirívóan szép, egyszerűen "csak" csinos volt. Viszont a szemei.. azokért ölni lehetett volna, feketék, ragyogóak, hatalmasak. Az embernek azonnal az jutott az eszébe, hogy de jó lenne megdugni. Egy rendes, kedves nő, aki arra vágyott, hogy szerelemmel szeressék, de sosem tudott egy rendes férfit találni, mert mindenki csak az érzéki szeretőt látta benne. Fel is adta egy idő után, és elfogadta ezt az "adottságát". Van olyan nő, akit megkívánsz, de sosem akarnád tartós párodul választani. Nem tudod miért, csak érzed.
2010. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:) Sokan szépnek tartanak, de hát rengeteg szép lány van, barátnőim is szépek mégis ez a helyzet. Legjobb barátnőm szerint "megközelíthetetlennek tartanak" , de nem értem miért. :( Attól félek sosem találok magamnak rendes társat. Ha össze is jön valami komolyabb egy fiúval, biztos hogy betegesen féltékeny lesz.:S Ami persze tönkre teszi a kapcsolatot. Pedig nagyon hűséges típus vagyok, eszembe sem jutna megcsalni.:(
2010. okt. 28. 16:11
 4/15 A kérdező kommentje:
ha végre lenne valaki..:(
2010. okt. 28. 16:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindig lehet valaki, pláne ha szép is vagy. De a közeget kell rendesen megválasztanod. Ha sorozatos kudarcok érnek az egyik helyen, váltani kell.
2010. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, szerinted hol érdemes manapság ismerkedni?:) Ahol esetleg érettebb fiúkat találok, akikkel lehetséges lenne egy komolyabb kapcsolat? Mert manapság szerintem nagyon nehéz erre alkalmas helyet találni. :(
2010. okt. 28. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Dobj egy privit és megmondom. ;)

Viccet félretéve, sok ilyen hely van.

Először is a saját stílusoddal és igényeiddel kell tisztában lenned. Tudnod kell, hogy mire is vágysz a leendő férfit illetően. Az emberek szeretik a hozzájuk hasonlók társaságát keresni, így például nagyobb eséllyel találsz érett férfit egy olyan helyen, ahol gondolkodni is kell, mint egy olyan helyen, ahol mondjuk nem annyira. Nem feltétlenül a könyvtár-diszkó párhuzamra gondolok, de az is benne van. A középutat kell megtalálni, ahol nem határolódnak el annyira a stílusok, mint a fent említett esetben.

2010. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amennyiben tegyük fel, találok ilyen helyet, társaságot, az érettebb, intelligensebb férfiak is a túláradó kisugárzásom hatása alá kerülnek, vagy ők képesek túllátni ezen? Bocsánat hogy ennyi kérdésem van, és joggal mondhatnád hogy fogalmad sincs, csak érdeklődöm.. hátha..:) Hisz eddig sok hasznos dolgot kaptam Tőled, kedves válaszoló!:)
2010. okt. 28. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
ha kuldesz egy kepet megmondom van e szexualis kisugarzasod.
2010. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos, ez persze személyiségfüggő. Lehet, hogy valakiben megvannak a pozitív vonások, de attól még nem fog átlátni a külsőn. Mindenképpen olyan férfit kell választani az adott társaságból, aki valamilyen szinten már bebizonyította, hogy nem ragadt le a testiségnél. Hogy hogyan lehet erről bizonyosságot szerezni? Rögtön tudni fogod, ha nem rögtön a testiség lesz a téma. Aki akár szóban, akár írásban gyorsan a testiségre tér át, annak nem a szerelem és a lélek rejtelmei fogják a társalgás csúcsát jelenteni. Aki minőségi időtöltést szervez kettőtöknek, nem ragad le a klisés programoknál, nem akar mindenáron neked esni, az már jelzi, hogy nem csak a tested érdekli. Az egy jó kezdet.

Szerintem sokkal izgalmasabb egy kapcsolat kezdeti, korlátozott testiséggel egybekötött része, amikor még "csak" eljárkáltok különböző programokra, koncertre, ami után nagyokat sétáltok kézenfogva. Persze ha valaki szereti az ilyesmit, mindenki másra vágyik.

2010. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!