Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amikor tényleg túlléptetek valakin? Van olyan, hogy valaki akkora hatással van rád, hogy soha nem tudsz igazán túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek most a kamu szikladumák, hogy akárki is az, már másnap túlléptél rajta.

Tényleg, kezet a szívre és bevallani, hogy mennyi volt a leghosszabb vagy ha most is tart akkor mióta.


Kezdem.

Nekem 5 év. De még most is szenvedek rá gondolva, hiába van valaki más. Nem, nincs baj a mostanival sem. Csak akkora hatást gyakorolt rám az akkori.


máj. 10. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nem jellemzést kértem, hogy neked mennyire felületes kapcsolataid voltak és még erre büszke is vagy, hogy leírod, hogy nem normális, akinek meg nem. Kérdésre kéne válaszolni."


Tehat te dobtad ki.

máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2 év.
máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy plátói van, akin sose. Már 10+ éve tart és 2,5 éve no contact.

Akivel kapcsolatom is volt, ott kb.3 év, de még utána is pár évig, ha találkoztunk, kiugrott a szívem. Ő volt az első igazi szerelmem és valami különleges kapcsolat volt köztünk.

máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3,5 év, maga a "kapcsolat" pedig, ha lehet ennek nevezni, 3 hónap volt, aminek az utolsó kétharmada is arról szólt, hogy én koslattam a pasi után.

Az ellenségemnek sem kívánom ezt az érzést ilyen hosszú ideig, végülis csak az egész húszas éveim eleje ráment.

máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laylah ***** válasza:
Együtt sem voltunk, mégis másfél évig tartott túljutni rajta. Ebből az utolsó fél év már aktívan arról szólt, hogy igyekeztem megszabadulni az érzéstől.
máj. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!