Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők/asszonyok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők/asszonyok nálatok taszító az,ha a pasinak lábfétise van?

Figyelt kérdés

Szereti kényeztetni a női lábat, szereti a szájába venni a nő lábujjait,szereti,ha a nő a talpaival elégíti ki.


Nektek ez taszító?



máj. 11. 09:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Egyenesen kizáró.
máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%
Számimra is 1000%-ig kizáró ok, már attól okádnon kell, hogy létezik olyan aki erre gerjed
máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

12#

Húúha akkor hogy van ez,napi 24 órában okádsz?

máj. 11. 13:44
 14/27 anonim ***** válasza:
72%
Engem kifejezetten izgatna, de én Tarantino filmeken nőttem fel. Meglett az eredménye..
máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem taszító...feldobja a sexet🙃
máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
44%
Én is Tarantino filmeken nőttem fel, és normális maradtam. Idióta.
máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, az a baj, hogy van bennem egy ilyen elemi undor. Mármint csak leírtad, elképzeltem, hogy lábbal kiverni, és annyira szánalomra méltónak és nullának gondolom azt, akit ez izgat, hogy utána minden kedvem elmenne tőle.
máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%

#16 14-es vagyok, és nem hiszem, hogy akinek lábfétise van, az ne lenne normális. Nekem nincs, hiszen nem éltem még át, így nem lehet a fétisem, de egyáltalán nem látok ebben semmi kivetnivalót.

És pls ne idiótázz le. Nem vagyok hozzászokva, és nem is akarok. Nem szolgáltam rá♡

máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
#19 rendben, értettem. További kellemes estét♡
máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
Igen
máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!