Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők/asszonyok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők/asszonyok nálatok taszító az,ha a pasinak lábfétise van?

Figyelt kérdés

Szereti kényeztetni a női lábat, szereti a szájába venni a nő lábujjait,szereti,ha a nő a talpaival elégíti ki.


Nektek ez taszító?



máj. 11. 09:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Fúj
máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem taszító,több partneremmel is csináltam ilyeneket,semmi rossz nincs benne l
máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
A lábfétis egy parafília, lehet szeretni, lehet nem szeretni, de azért az elég beszédes, hogy sokakban a lábfétis perverzitását meghaladó mértékű, túltolt, elemi szintűen szenvedélyes utálat van és nem csak közöny a téma iránt. Ott nagyobb bajt érzek, mint abban, hogy ha egy pasi lábfétises.
máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, miért baj, ha valaki undorodik a lábaktól és ezáltal ettől a fétistől is?

Eddig elkerültek az ilyen pasik, de nekem szakítóok lenne. Nem ítélem el a pasit, nekem is megvannak a kinkjeim, de ettől rosszul vagyok, nem én irányítom..

máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 C63 Brabus válasza:
50%
24” vègre egy teljesen korrekt es szubjektív vélemény. Neked nem jön be, nem szereted, de nem ítéled el ha egy pali az. Ha ilyen mentalitással élnének az emberek semmi baj nem lenne. Amúgy meg lehet sok nő csak azért mondja h fúj meg h undorító ha egy pali az , mert a többi nő is azt mondja. Szem.szerint fenékbe nem szeretem, nekem az az undorító, de van aki azért van él-hal. Csajaim tudtàk es volt aki kifejezetten szerette. Főleg magassarkúba. Vsn aki szereti van aki nem. Jol latod 👌
máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

azt azért most elgondolkodtat ez a 25 válasz 😅

a napokba történt hogy megemlitettem barátnőmnek a lábfétisem és szo nélkül belement mindenbe

semmi rosszat nem lát bele sztem bele se gondol mit érzek ilyenkor xd

csak hátradől telefonozni én meg vizesre nyalom (csak annyi a kivetni való hogy nekem kell eltörölnixd 😅)

máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen partnerem de nekem nem lenne taszító, de nem is izgatna.
máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!