Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen azért nem jönnek oda 30 körüli férfiak, mert túl fiatalnak nézek ki?

Figyelt kérdés
28 vagyok, de 16-22 köztinek nézek ki és mindig fiatalabb srácok jönnek oda hozzám. 18-26 köztiek. A nálam idősebbek vajon azért nem kezdeményeznek, mert nagyon fiatalnak gondolnak?

máj. 12. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

"és a mostani szexkapcsolatom is" (amúgy a hideg kiráz ettől az idétlen dumától)


Lehet, hogy abban a városban, ahol élsz, az összes 30 év feletti csávó tudja már, hogy ez a csaj ingyen dugható, benne van holmi jelentéktelen szexkapcsolatban, ahol szexre használják és egy ilyen nővel nem akarnak összejönni, hanem csak egy olyannal, aki tart már olyan szinten fejben, hogy csak olyannal szexel, akivel szerelmesek egymásba.


Szóval lehet, hogy a 32 éves csávó, akit említettél, elterjesztette, hogy na ezt a csajt dugom heti 2-szer. Lehet, hogy még képeket is kaptak rólad a haverjai és azoknak a haverjai. Szóval lehet, h a bulihelyen minden 30as csávó tudja már, ki ez a csaj. :D

máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, minden bizonnyal Budapesten mindenki tudja, ki vagyok. Az utcán úgy szoktam vonulni, mint egy híresség :D
máj. 12. 17:30
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
penzes 30 asal dugatod magad.. ilyen no se kellene.
máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

#3 Igen, szerintem van olyan.:)

Egyéb kérdés?

máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Később még jól jöhet ez :)


Azért azt nem hinném, hogy legalább 19-nek ne néznél ki. Ott pedig már esélyed lenne 25-28 évesekre.

Sokan szeretik a kis aranyos babaarcuakat.

máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 mondom múltkor odajött egy 26 éves, de afölötti kb. még soha. Pedig szoktam látni 30 felettieket is bőven.
máj. 13. 08:55
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek 19 éves lányokat akik annyinak is néznek is és 10 évvel idősebbek bőven próbálkoznak náluk.


Nem hinném, h a külsőd lenne ezért a kizárólagos egyetlen probléma-.

máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17 Már 50 millió ugyanilyen kérdést kiírt és nem érti meg.

Most ő vagy így akar dicsekedni, vagy bolond.

Az sem mindegy, hogy egy kiélt fejű, előnytelenül gyerekes arcvonású, gyerektestű valaminek néz ki a kérdező, vagy csak simán egy szép fiatal nőnek.Valószínűleg az utóbbi nem lenne gond, pláne ha még az öltözködése, viselkedése, stílusa is ezt tükrözné.

máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 most először írtam ki ilyen kérdést. Gondolod másnak nem lehet ugyanilyen problémája?🙄

Csúnya nem vagyok, mindig jó pasiknak tetszem, nem a kezdeményezők külsejével van bajom, hanem a korával😀Na mindegy, egyszer majdcsak betalál egy korombeli, ha nem, akkor megyek vissza Tinderre.

máj. 13. 17:04
 20/20 anonim ***** válasza:

akkor a lehetőségeid:


Nem talál be....kezdeményezel te ---> ha nem kezdeményezel lehet h örökké várhatsz ---> ha úgy döntesz nem kezdeményezel és vársz még 1 évet de senki sem jön akko marad a társkereső.


Tömören röviden ennyi.

máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!