Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek ez csak poénnak vegyem vagy van is valami igazság benne?

Figyelt kérdés
van egy csaj elég joba vagyok vele és néha ilyeneket ir h menyek vele pancsizni meg hogy nem e alszok vele meg mikor elmegy puszi szeretlek minden hülyeség meg kiirja üzenő falra h nem e megyek én vele fürödni amit persze kb 200 ember lát de kiirja és ráírt egy gyerek mert azt hitte h neki irta és őt meg leugata... na szoval sztem csak nekem mond ilyeneket de most ezt csak poéénak vegyem vagy mégis minek? csajok ti nem szoktatok ilyeneket mondani?
2010. okt. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szórakozik.

csak fel akarja kelteni a figyelmed :D

2010. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ribi
2010. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha üzenőfalra írja ki, akkor nem tudom mennyire gondolja komolyan....lehet csak ilyen "túl" barátkozós :D Amúgy meg írd vissza neki, hogy mész vele fürdeni....meg hogy megmosod a hátát stb :D
2010. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az visszairásaal nincs gondom mer veszi a lapot meg minden csak h most azt nemértem h csak hülyéskedik vagy télleg igy van
2010. okt. 29. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
ő én akkor mondok ilyet hogy szeretlek akk tetszik a fiú de ha csak anyit mondok szia puszi az csak barátilag megy!
2010. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!