Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi, zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi, zavarna, ha a barátnőtök egészség mániás lenne?

Figyelt kérdés
Például, mindennap menne futni, ezdeni, nem enne cukrot, fehér lisztet....

2015. máj. 15. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem nem, mondjuk én megeszem a kenyeret/zsömlét ha nincs más de nem szeretem.

Cukrot sem szeretem pedig anyám cukrász:D


Ha edz az csak jó lehet:)

2015. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
ezekhez a kajákhoz jó kereslet kell, de ha lenne rá mód, én is így élnék. De ez nem ide tartozik a heteroszexuális szex kategóriába.
2015. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, a srácok itt keseregnek, hogy a nőknek csak a külső fontos, de azért itt rögtön azt írják, hogy persze, ha futni megy minden nap és 200 kalóriát eszik, az mennyire jó.
2015. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez senkit nem zavarna, az inkább, ha rám akarja erőltetni ugyanezt. Engem egy vödör burrito, 1-1 tequila, és közben csillagkapu tesz boldoggá, nem a futás, meg a fehér liszt, de tökéletesen el tudom fogadni, ha asszony másképp áll ehhez.
2015. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha nem várja el azt hogy 3 müszakban melú után én elmenjek vele futkározni akkor no para... nem mondom hetente, két hetente egysezr beleférne jó buli lenne de ne csináljon ki engem is... ha éhes vagyok akkor nem zsebkendőt szeretnék enni hanem egy fél tehenet két vödö nokedlivel... Fizikai melót végzek szóval hagyjanak békén csendben meghalni otthon :D
2015. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, és nem is zavar. Barátnőm ehhez hasonló, és én is ilyen vagyok. Bár én ezt nem nevezném egészségmániának, mert az kicsit degradáló kifejezés, inkább egészséges életmódnak.
2015. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, egyem a zúzáját. :D De, ha folyton erről beszélne, az már nagyon gáz lenne.
2015. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

És csak bio,meg teljes kiőrlésű kenyér?

Igen,nálam ez lehet kizáró ok.

2015. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem akar engem is fűevésre reformálni, addig nincs gond. De ha hazaesnék a kilenc-tíz órás melóból, azt cézársaláta, meg szójapöri várna, esetleg futni hívna... hát akkor azért lenne. Mondom ezt úgy, hogy jó pár "elemet" én is megeszek a biokajákból.
2015. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha nem kapna hisztirohamot, ha néha buli utána be ülnénk pizzázni...tehát ha nem rögeszmésen csinálná, hanem kicsit lazábban, és nem dőlne össze a világ benne, ha lecsúszna éjszaka egy pizzaszelet a torkán. Mert amúgy én is így étkezem 90%-ban, de kéthetente éjszaka buliból hazafelé menet spiccesen lecsúszik egy junkfood ;)
2015. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!