Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek, feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, feleségül vennétek egy vegetáriánus nőt?

Figyelt kérdés
Nagy probléma lenne a párkapcsolatban, házasságban, hogy ha nem eszik húst, nem főz otthon hússal sosem a párotok?

2016. aug. 24. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
31%
Mivel én is vegetariánus vagyok nagyon is örülnék! Megfordítva a kérdést: a húsevő nővel is nyilván összejönnék hisz sajnos ritkák a vegetariánus nők. De rám ha főzne nyilván vegetariánus kaját (is) kéne főzzön. Lehet hogy már csak azért is elhagyná a húsevést mert nem akar 2 félét főzni...
2016. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
93%
Engem nem zavarna. Bár én mondhatni hús-hússal típus vagyok, de akkor csinálnék vagy vennék magamnak kaját, de próbálnám én is jobban követni a vegetáriánus étrendet.
2016. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Aki akar valamit enni, csinálja meg magának, és minden megvan oldva.
2016. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Attól én még ehetek, nem?
2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem az a nagyon fanatikus "szentfazek" tipus es nem akar allandoan megteriteni, akkor persze, ez nem bun vagy halalosan fertozo betegseg.
2016. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Én az vagyok, és van aki elvett feleségül. Mégpedig egy húst hússal evő férfi😀 Megfőzök neki bármit, csak én nem eszek belőle.
2016. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Igen, de csak hogy legyen a szájába hús is! ;)
2016. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Attol hogy o nem eszik hust meg siman.


De ha nem is foz, az azt jelenti hogy csak magara gondol, ram nem, szoval akkor nem.


Tehat egy normalis vega csajjal aki nem akarja ram is rameroltetni a vegasagat minden tovabbi nelkul. En tiszteletben tartom hogy o nem eszik hust, amig o is tiszteletben tartja hogy en meg igen.

2016. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Én ovis korom óta nem eszem húst (sajnos). És nem azért, mert jaj, szegény állatok,hanem egyszerűen nem bírja a gyomrom befogadni.

Ugye az óvodában mindent meg kellett enni és sokszor volt rosszul elkészítve a hús, én meg mindig kihánytam. Szerintem ez inkább lelki eredetű, rá van állva az agyam, hogy nem ízlik. És hiába kóstolom meg, egyszerűen nem marad meg bennem.


Jó ég, eszemben sincs áttéríteni senkit, hogy ne egyen húst.Ugyanúgy főznék a férjemnek hús ételeket, ez nem kérdés. Max kikotrom belőle, amikor eszem. Inkább azon vagyok, megszeressem, de nem megy:(

2016. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

"De ha nem is foz, az azt jelenti hogy csak magara gondol, ram nem, szoval akkor nem."


Ha te elvárod, hogy a pitsádat kinyalják, az azt jelenti, hogy csak magadra gondolsz, rá nem.

2016. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!