Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában általában a válaszok hasznosak vagy toxikusak?

Figyelt kérdés
Hogyha toxikusak akkor miért azok? Hogy lehetne ezen változtatni szerintetek?
máj. 21. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Hasznosak
Toxikusak
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ki kellene tiltani az inceleket, akkor a hasznosak lennének többségben.
máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ők csak a probléma egyik része, nők között is sok a bunkó. Nagyrészt toxikusnak látom és nem segítőek.
máj. 21. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezt maga a gyk engedi meg az adminok gyakran szabályzat ellenesek.
máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
91%
Egy része toxikus, egy része alapvetően hasznosnak mondható. A legtöbb esetben a toxikus válaszok írói szerintem mindenhova hasonló válaszokat írnak. El kell engedni a szándékos rosszindulatot és az ok nélküli beszólásokat.
máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én már kaptam itt nagyon hasznos válaszokat, szóval én szeretném megdícsérni a hasznos válaszokat adó tagokat. Én úgy saccolom, nagyjából 10-ből azért 1-2 tényleg hasznos válasz is érkezik. Szóval érdemes kérdést kiírni, tanácsot kérni, mert azért még vannak akik tényleg segíteni akarnak és nem csak trollkodni.
máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%
Mint mindenhol, itt is vannak trollok bőségesen, de azért van lelkiismeretes hozzászóló is.
máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Tele a kategória krónikusan online, liberális, feminista, nagyvárosi 25-35 éves nővel. Na mit gondolsz? Gondolhatod mennyire tolerálják az övéktől eltérő véleményeket.
máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Van kb. 4-5 idióta, meg ezek a fogyatékosok akik incelnek hívják magukat... Akiket ki kellene tiltani igen...
máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Általában próbálok hasznosan reagálni és azért is vagyok itt. De néha annyira suta kérdezők tudnak lenni, hogy akkor finoman belőlem is kijön kis kiosztás. Viszont valóban tele vagyunk olyan trollokkal, akik még élvezkednek is.
máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem van kb 10 hülyegyerek aki lehúzza az oldalt.


Mert vannak jó és hasznos válaszok.

máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!