Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, vagy hallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, vagy hallottatok olyanról, hogy azért vált el a nő, mert talált egy nagyobb farkú férfit magának?

Figyelt kérdés
máj. 22. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Így ebben a formában nem hallottam, de olyat, hogy a nő megbolondult más kolbászáért igen.
máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Akarok csinálni egy füstölőt itthonra, igaz malacot nem tudok vágni de venni tudnék kolbászt. Úgy gondolom 2-es lemezből hegesztem össze, meg van gyümölcsfa azzal jó alá lehet gyújtani. Végre bolondulni fognak utánam a nők
máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

A nagypöcsűből szerető lesz, méghozzá az a típus aki a túlórából hazaérkezésed előtt kieszi a legjobb falatokat a hűtőből, elszisszenti a jobb piáidat és elviszi "kölcsön" a jobb ruháidat.


Ha össze futsz vele, vigyorogva közli, "finom volt a kókusgojo". HEHEHEH

máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
biztos van ilyen nő..
máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem én hagytam ott, hanem a barátnőm a volt párját. Megcsalta egy nagyfarkú férfival, aztán pár hónap múlva szakított vele és összejött ezzel a sráccal. Persze nem csak a farka miatt hagyta ott, de sokszor dicsekszik vele, hogy milyen nagy a mostani párjának.
máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról tudok, hogy azért vált el, mert mikropénisze volt a férjnek. Konkrétan aktusra képtelen volt.

De olyanról,hogy nagyobb kolbászért vált volna valaki, még nem hallottam.

máj. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
A nok kegyetlennek.
máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről. Az egyetlen pénisz méret miatti szakítás, amiről tudomásom van, az pont fordítva történt: túl nagy méret miatt kínlódás volt a szex, és pár hónap "próbálkozás" után belátta a nő, hogy ezt sajnos nem tudja kompenzálni, hogy más szempontból jól egymásra találtak.
máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!