Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire hátrány ha valaki gyakran váltogatja a munkahelyeit?

Figyelt kérdés
Ez nagyon nagy redflag?

máj. 22. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az lenne, hacsak nincs valami rohadt jó oka rá.
máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hol az összefüggés?


abból a szempontból jó is lehet, ha a kollégával akarsz összejönni, de addig nem akarsz, míg együtt dolgoztok


de most kiről beszélsz, magadról, másikról, a másik elment, most bejelölöd, te mész el, és nem tudod, ki megy a helydre (Nekem ilyen is volt már, hogy megtudtam a nevét, aki később ment :D)

máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság ez teljesen normális, már ha a gyakran az 1-3 évet jelent, nem pár hónapot. Alig ismerek olyat, aki 3 évnél régebb óta dolgozna valahol, de aki igen azok általában 8-10 évnél járnak, szóval itt ilyen végletek vannak. Vannak, akiknek abszolút passzol egy adott hely és ott maradnak amíg nincs nyomós ok a váltásra, mások meg 2-3 év után megunják, kb ennyi ideig lehet bírni egy olyan helyen, ahová maximum a fizetés meg a társaság motivál bejárni.
máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy hátrány, nekem eddig 17 munkahely volt, viszont párkapcsolat csak egy, de az is csak 3 hónapig tartott. Durva, hogy ahol a legtovább dolgoztam (3 év), az is 10x tovább tartott, mint a párkapcsolat.
máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha velem kellően foglalkozik akkor mindegy.
máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

redflag lenne, de ez kor, munkakör és egyéb dolgok függvénye is.

Nem mindegy hogy 35 évesen dolgozott már 15 helyen, vagy 55 évesen.

máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobbakra valtod? Tobbet keresel vagy szakmailag tobb helye gyujtod adott teruletrol?

Amig ellatod magas es eltudsz mast is addig mindegy hany helyrol van betevod


Megbizhatosag es kiszamithatosag fontos de ha ezert havi 3napot dolgozol es megvan a betevo akkor nekem mindegy ha kov honapba mashonan jon

máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!