Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok más “férfi haverok” képeit szívezné favebookon?

Figyelt kérdés
máj. 23. 02:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kiegészíteném hogy férfi szemből. Tehát nő a párotok.
máj. 23. 02:07
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, elhajtanàm a nőt mint a legyet...
máj. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Haverok közti szívezésben nincs semmi, pláne mióta a Messenger is bevezette, hogy két koppintással lehet szívet nyomni az üzenetre, minden random üzire használják, ha csak annyit írok, hogy “de jóó” már jön rá a szív, kb a lájkkal egyenértékű, csak lájkot az általanos iskolás osztálytársad nyom akit 19 éve nem láttál, a többit meg az aktuális barátaid.

A kérdés inkább az, hogy tényleg haverok-e, nincs-e más gyanús, meg mondjuk ha ilyen félpucér feszítős gymszelfikre nyomogatja, az se jó :D

máj. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osszes haverral ezt teszi nem erdekelne - kb mintha like nyomna


Ha csak 1el csinalja es masikkal nem akkor beszelnek vele.

máj. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
89%

Nem zavarna.

Ha meg akar csalni akkor úgyis megcsal, nem azon fog múlni, hogy mit szivezget facebookon.

máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
"szívezné"? Ki ő, Mati a Bolygó Kapitányából? Rámutat a gyűrűjével, hogy "Szív!!!", vagy mi? (Mondjuk ő igencsak homo karakter volt, szóval vigyázz, ha a barátod dolgaival csinálja ezt...)
máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Leclerc ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem érdekelne.
máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nőként zavarna, ha az emberem más férfiak képeit szívecskézné. Bár mi csajok simán rakunk szívet egymás képére. :) Valószínűleg férfiként is zavarna, ha a nőm ilyet csinálna, de nem vagyok férfi.

A magam nevében eszembe nem jutna más hapsik képeit szívecskézni. Mondjuk nem is nézegetem őket. Bele vagyok esve a páromba, nem érdekel a többi.

máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!