Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulnatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulnatok meg egy ilyen önző embertől?

Figyelt kérdés

A gyermekem apja.

Nem, nem volt ilyen gyermekvallaas elott akkor nem szültem volna neki.

1 honapja munkanelkuli.

Es nem is keres munkat.

Ugy el mintha a vilag legtemreszetesebb dolga lenne hogy en dolgozok ő meg egesz nap tv-zik mev ki tudja... Nem latom es nem is tudom merre jar egesz nap.

Szendvicset ugy eszik hogy sonka, kolbasz, sajt legyen rajta. Nem ám csak 1 féle hogy sporolnank kicsit is....

Napi 2doboz cigi meglegyen.

2 féle jegkrem volt epp itthon mindketto literes felet megette nem nagyon erdekli hogy van még otthon 2 gyerek.

Egy igahi onző ember lett belole.

Mar teljesen kiszerettem belőle ami nem is csoda.


máj. 23. 05:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Iszonyat önző ember ha ő hamarabb kell nem hogy mi de szerintem a lepcsohaz fel kel ra. Ugy főz le magamak egy kavet mintha indulna a 3.vilaghaboru. Gyereket mindenkit felkelt, holott en szeretnek meg aludni mert a lanyunkhoz 3x is kelni kell az ejszaka. Ő persze jot alszik.

De ha en kelek hamarababb olyan pataliat lecsap reggel 6kor kiabal ha felkeltem veletlen.

máj. 23. 05:20
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Elvalaz.

Kiveszel 1 het szabit es mind h kirugtak.

máj. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem akar menni. Sokszor elluldtem mar egy egy veszekedeskor.

Nekem meg nincs hova 3 gyerekkel. Anyukam egy 1 szobas hazba lakik, apam mar nem el. Mashova nem mehetnek.

Albiba lakunk jelenleg itt a kaukciot is ez az önző fereg fizette ki, allamdoan ezt hozza fel, hogy max ő rak ki enngem, nem forditva.

máj. 23. 06:20
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek a legritkább esetben fordulnak 180 fokot. Valószínűleg mindig is ilyen volt, csak te nem vetted, vagy nem akartad észrevenni a jeleket.


Sok mindent nem tehetsz. Vagy leülsz vele elbeszélgetni arról, hogy a házasság egy olyan szekér, amit ketten kell húzni, vagy beadod a válást. Hidd el, sokan járnak így, nem vagy egyedül.

máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Tök mindegy, hogy ki fizette a kauciót, a gyerekekkel nem tehetnek utcára. Meg kellene kérdezni a védőnőt, hátha tud tanácsot adni, hová mehettek ha elfajul a helyzet.

De előtte mindenképpen meg kell próbálni hatni a párod józan eszére, mert egyedül három gyerekkel nehéz lesz.

máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
3#Akkor megválaszoltad magadnak. Azért ilyen mert megteheti.
máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Aha, biztos egy hónapja lett ilyen, hogy napi 2 doboz cigi és mindent felzabál..

Ilyennek szültél gyereket. Szakít, szagol...vagy dobd ki.

máj. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Három gyerek feltétlen kellett ilyen körülmények közé..
máj. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, egy herét eltartasz, akitől a víz is kiver, és nem látom, hogy házasok lennétek. Csak el kell költöznöd, közben meg elindítani a gyermekelhelyezést.

Ne kényelmeskedj, meg takarózz azzal, hogy nem megy el, neked meg nincs hova. Nem is anyádhoz, apádhoz kellene becuccolni, felnőtt kétgyerekes ember vagy! Anyagilag csak jobban járnál, mert így is mindent egyedül fizetsz. Ne mondd már, hogy nincs annyi félretett pénz, hogy két havi kaucióval kivegyél egy kis lyukat, ahova átcuccolhatsz? Ha mégis, akkor picsogás helyett azonnal keress forrást, és indulj neki lakást keresni, mert ez jobb nem lesz, és a pénzed is csak apadni fog, minél tovább tartod a herét, kimászni ebből pedig egyre nehezebb lesz így.

BEszélhetsz a tulajjal is; kivel kötötte a szerződést? Megírod, hogy a herét elhagyod, és munkanélküli, nem fog tudni lakbért fizetni. Lehet, azonnal fel fogja mondani a szerződést, és esetleg veled újraköti. Bár, én inkább mennék máshova, mert a herét fizikailag kitenni nagyon nehéz lesz :S

máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utoslo nagyon cuki vagy. Igen nincsen annyi penzem honaprol honapra élünk, foleg igy hogy csak en keresek jelenmleg. Szerintem ehhez nem kell sok matek....
máj. 23. 06:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!