Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok èv házzasság után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok èv házzasság után hogyan szabadulnak a felek?

Figyelt kérdés

10 ève együttèlüek az èlettársammal.

Jól kiegèsszítettük egymást.


Mèg kis családi vállalkozásba is bele akartunk fogni. (Amiből semmi nem lesz.)


De az a baj már nem tudunk egyre inkább közös nevezőre jutni.


Mindennaposak a megsèrtődèsek vitatkozások spontán semmiből kialakuló veszekedèsek.


Engem már ez is felmèrgel egy vitába hogy ,mièrt kell az ember kedvèt egyáltalán elba..ni??


Lassan már nincs nap ,hogy ne lenne vita ,zsarolás szekálás fárasztás èrtetlenkedès.


Viszont nem emlèkszem rá milyen volt egyedül èlni.

Ès attól fèlek szólni sem lesz kihez...



2023. febr. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor dolgozzatok rajta, hogy jobb legyen és mentsétek meg.


Pl javaslom a Házaskurzus nevű.. kurzust:D 7 fejezetes, DVD-s anyag, hozzá munkafüzet eg yhalom feladattal. Biztosít egy vezetett, bizotnságos körülményt, ahol meg tudjátok beszélni a kapcsolat részleteit úgy, hogy jobban megismeritek egymás gondolatait, igényeit. Nekünk pl sokat segített amikor a kapcsolatunk kissé mélypontra került.

A vszekedések nagyrésze abból fakad, hogy az ember nem hallgatja meg a másikat, vagy nem tartja legitimnek a másik gondolatait. Persze ez sokszor ott is elbukik, hogy pl "mert te olyan vagy hogy...." típusú mondatokat mondunk, nem pedig "nekem ilyen érzésem van" helyett. Utóbbi ugyanis nem offenzív, így a másik nem érzi támadásnak, míg az előbbit igen.

2023. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal válni. A nő a hibás.
2023. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 évig együtt voltatok, ott azért már vannak alapok, amire lehet újat építeni.

Ez lehet, hogy egy hatalmas hullámvölgy, nem kell rögtön eldobni a kapcsolatot. Kell egy külső személy, aki kívülről látja a folyamatokat, egy szakértő. Én is a párterápiát javaslom elsőre.

Nekem egy 24 éves kapcsolat ment tönkre. Ott is voltak ilyen csatározások, kötekedés, veszekedés. Ezek mögött mindig van valami ki nem mondott ok, nálunk az volt, hogy nem vonzódott hozzám a volt párom igazán. Szét is csesztük az egészet, nem segített a terápia, mert neki fontosabb volt, hogy megtalálja magának a vonzó férfit, mint a család.

Meg is találta egy elég viharos, játszmázós kapcsolat formájában, de neki ez kellett, legyen vele boldog.

Én egyedül élek, nagyon nehéz megszokni, de kerestem új kapcsolatokat, feladatokat, és elkezdtem párt keresni. Nem könnyű, de az Isten ha elvesz valamit, kétannyit ad cserébe.

2023. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!