Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichopatával voltál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopatával voltál már kapcsolatban? Mit tett?

Figyelt kérdés

Az exem 100% bizonyossággal pszichopata/nárcisztikus volt.

Akiknek elmeseltem a tortenet azt mondtak siman irhatnek errol konyvet, mert nagyon erdekes. Amikor a kapcsolat veget rugtuk nekem is tobbszor megfordult a fejemben, hogy nem biztos, hogy van olyan ember aki ennyire melyre es eddig eljutott egy ilyen beteg emberrel, mint ameddig en.

Erdekelne masok tortenete akik szinten eltek ilyen emberrel, jo lenne ha megosztanátok ezzel is erot adva egymasnak, hogy nem vagyunk egyedul es igenis leteznek ilyen beteg emberek a tarsadalomban.


máj. 23. 10:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Íme, néhány vonása:

- Nulla empátiával rendelkezett, mégis rendkívül jól eljátszotta, hogy érzelmes. Például amikor nézte velem a filmeket, meséket, akkor sokszor megkönnyezte.

- Kivételesen magas beszédkészsége volt, olyan hatásos beszédeket tudott tartani, mintha egy politikus beszédét hallgatnád. Bárkit képes volt meggyőzni, ha elég ideig beszélt. Azért tudott jól manipulálni, mert gyorsan felismerte az ember gyengeségeit, vágyait. Olyan volt, mint egy szektavezér. Ha gyanús dolgot vettél észre rajta, addig beszélt, amíg meggyőzött az ellenkezőjéről. Képes volt beismerni a hibáit logikusan, és azt is megígérte, hogy változtat, de sosem változott.

- Folyamatosan manipulált, de csak addig és azért, mert szüksége volt rád

- Mivel nulla empátiája volt, olyan dolgokat tett és mondott ellened, amit épeszű ember soha nem tenne vagy mondana. Nem érezte, hol van a határ, nem tudott megfelelően viselkedni társaságban.

- Állandóan hazudott, gyakran a leglényegtelenebb dolgokban is, mint például mit evett aznap

- Meggondolatlanul cselekedett, nagyon szélsőséges dolgokat csinált. Olyanokat, amiket el sem hinnél.

-Nagyon sok szexuális aberacioja volt, szinte maniakusan csak akorul forgott minden gondolata, egeszen extrem dolgokat tett ilyen teren.

-megvezetett tobb lanyt/not akit szexuálisan kihasznalt, szadista modon bant veluk

-Az erintest nem birta elvilseni, a kozelsegtol rosszul volt


A külvilág felé egy aranyos, érzelmes, empatikus, intelligens, rendkívül sokoldalú, muvelt megnyerő férfit mutatott.

máj. 23. 10:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is pszichopata, vagy nárcisztikus, nekem volt bántalmazó exem.

Amikor megismerkedtünk tökéletesnek tűnt és nagyon boldoggá tett, aztán fokozatosan eldurvultak a dolgok. Az elején csak beteges féltékenység volt, egyszer pl amikor beszélgettem egy férfi tanárommal, 3 napig ki volt akadva és szidott, hogy én biztos nem szeretem őt. Az ő szexuális igényei mindig elsőbbséget élveztek, ha konfliktudunk volt, ő úgy kezelte, hogy berúgott aztán erőszakoskodott velem. Akkor szakítottunk amikor megvert és majdnem megerőszakolt.

Sajnos nem kapcsoltam időben, de tanulópénz volt. Azóta megtaláltam az igazit, aki sosem tenne velem ilyeneket és tényleg szeret.

máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
De legalább izgalmas volt nem?
máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Vannak nők, akik az ilyenekre buknak. Nyilván a gyakori népe pont kivétel ezalól is, de az ilyen nárcisztikusok között mégis kevés a szingli/incel, pláne huzamosabb ideig.
máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is pszichopata,de eléggé kellemetlen élményem volt egy lánnyal.


Jó pár évvel ezelőtt elkezdett azon a munkahelyen dolgozni ahol én is.


3-4 ottani srác kollégával osszeszoktunk akkoriban járni Xbox -ni,megtudta hogy én is ott leszek és lényegében meghivatta magát a házigazdával ( akkor még csak 1-2 szót váltottunk,nem is ismertem a csajt)


Ott a haverok előtt elkezdett simogatni,az ölembe ült xboxozás közben


Utána másnap rá pedig bejelölt facen,massengeren minden kérés nélkül elkezdett intim képeket küldeni magáról.


De igazából féltem tőle mert eléggé para volt,egy nagy konyhakést hordott mindig a retiküljében

( mondván,hogy a rossz emberek ellen van)


És amikor teljesen nyilvánvalóvá vált számára is,hogy nem akarok tőle semmit,de tényleg semmit


Egyik nap a bezárkózott a munkahelyi női mosdóba és elkezdett zokogni,bömbölni,hisztizni.

"Hogy nem kellek neki"

És a többi női kolléga próbálta vígasztalni,az áruházvezető meg engem b@sztatott emiatt,hogy a magánjellegű dolgainkat hagyjuk otthon.


De hát nem is volt semmi magánjellegű probléma,semmi közöm nem volt a csajhoz.


Hú de megalázó, hú de égő volt


És igazából nem is csináltam semmit,semmi jelét egy pillanatig nem adtam hogy érdekelne ő.

Csak valamiért halálosan szerelmes volt belém.

máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Sose lett diagnosztizálva, de szerintem az én exem is szocipata volt.


Hihetetlen jól el tudta játszani hogy megértő, empatikus, félénk ember. Közben egy csepp empátiája se volt

Iszonyatosan jól tudta manipulálni a környezetét. Elérte mindig, hogy ő a szegény, ártatlan áldozat.

Vízfolyás hazudozás mindig mindenről.

Felelősséghárítás - ő soha semmiben nem hibázott. Bezzeg mások...

Beteges világnézet


Tudnám még sorolni de szerintem ennyi is elég. Pár hónapot voltam csak ezzel a szörnyel. A teljes kapcsolatmegszakítás ér csak ellenük!

máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"Elérte mindig, hogy ő a szegény, ártatlan áldozat."

"Felelősséghárítás - ő soha semmiben nem hibázott. Bezzeg mások..."


Mintha csak exemről írnád. Félelmetes, mennyi hasonló sztoriba botlik itt az ember.

máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
8# Ezért a kommentért is fizet a megafon?
máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 exem hasonló. Bárkit bármilyen hazugsággal képesek manipulálni, soha nem bizonyítható rájuk hogy betegek. Ha perekröl van szó is, mindent kicsavarnak az aldozatokat vádolják, és mivel nagyon jó dumásak kapcsolatrendszereik is széleke mjndenhol, bárkit képesek befolyásolni is.

A nokontakt sokmindent megold.

A zaklatásokat nem.


Utcán telefonon (véletlennek magyarázható szándékos összefutásoknál)mai nap is rettegésben tartanak. Ill kontroll alatt is, gyűjtik az infókat, kivel hol vagyok van e pasim és hasonlók. De úgy, hogy ügyelnek arra, hogy ne legyen jelenthetők. Pl negyedévente 1 üzenet lenyomozhatatlan googles számról. Vagy közvetetten pl másokat fűznek be, engem zaklatni rágalmazni.

Mindez több évvel szakítások után is.

máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Jav.: kapcsolatrendszereik is szélesek mindenhol(ügyészek, ügyvédek, igazságügy, és a magán környezet is)
máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!