Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan ellenszenves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ellenszenves, ha egy nő nem mosolygós, csacsogós típus, hanem inkább csendes, komor (első benyomásra)?

Figyelt kérdés

Mindig azzal piszkál a családom, hogy nem kellek majd senkinek, mert olyan nagyképűnek tűnök, amiért nem vagyok vidám, mosolygós, beszédes az emberekkel. Apám konkrétan az “undorító” jelzővel illetett.

Én személy szerint meg pont a mosolygós, mindenlében kanál embereket nem kedvelem, mindig a felszínesség, megjátszás jut eszembe róluk.

Egyébként a nagyképűség nagyon távol áll tőlem. Ha valakivel mégis beszélgetésbe elegyedek, akkor kedves vagyok, megértő és szerintem jó ember is. Ott segítek, ahol tudok, talán kissé kihasználható is vagyok. Valójában nekem magamról az önzetlen és a szelíd jut eszembe. A hangoskodó, mosolygósakról pedig a nagyképű. De ez csak az én meglátásom.

Tényleg annyira taszító, ha egy nő idegenekkel nem bájcseveg és nem vigyori?


máj. 23. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülőknek mindig más a véleménye. Rám is mondták már, hogy ha velem egy korúak lennének, akkor inkább mást keresnének. Még is lett párom és azóta házasok is vagyunk.


Az, hogy ki mit mond, nem jelent semmit.


Ha az ember jókedvű és önnön magát képes elfogadni, akkor úgy is fog mosolyogni. Itt a példa, hogy bizonyos társaságban nem vagy olyan, amilyennek leírtak, és itt az ellen példa is, amikor magadat írod le.


Akkor kinek is van igaza? Mindenkinek és egyben senkinek. Mindenkinek a saját valósága nézőpontjából van igaza, és a másikét tekinti hamisnak. Ezért ne foglalkozz mások valóságával, hanem csak a sajátoddal. :)


Ne engedd, hogy másik véleménye formáljon téged. Magadat formáld. Minden vélemény amolyan visszajelzés. De nem minden visszajelzés hasznos, vagy építő jellegű. Tudni kell szűrni, hogy számodra mi lesz a hasznos amit megfogadhatsz. :)

máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a szüleid véleményével.

Add magadat, mert különben nem fogod jól érezni magad a saját bőrödben.

máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok alapvetően. Ez akkor gond, ha nem vagy szép, vagyis az arcod, az arcvonásaid nem azok. Mondjuk akkor minden gond... Hidd el, tapasztalat. Én ronda vagyok, már az is baj, ha simán csak állok, létezem. Egy szép nő vinnyoghat, affektálhat, nyerítve röhöghet, kb. bármit megtehet, tőle elfogadható.
máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, de azt vettem észre, hogy ha valaki csúnya, de hangoskodó, ő előbb fog kelleni, mint egy visszafogott.
máj. 23. 13:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Haha én is ilyen vagyok. Bár a hangulatomtól is függ. De nem fogok erőltetett vigyorgást magamra erőltetni, csak hogy legyen pasim.


Rám is mindig minden rondaságot mondtak a szülők, nem kell vele foglalkozni. Legyél autentikus, viselkedj úgy, ahogy számodra önazonos.

máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg visszataszító ez a férfiak számára. Onnan tudom, hogy amikor megjátszottam a jókedvet, a csacsogást stb., mindenki hirtelen nagyon nyitott lett az irányomba. A férfiak azt várják a nőktől, hogy könnyedséget, pozitivitást, játékosságot hozzanak a kapcsolatba, ezért nem számít az sem, hogy ha a nő nem túl intellektuális, majd a gondolkodást csinálja a férfi, a nő pedig csak legyen vidám, mosolygós, könnyed.

Te eldöntheted, hogy meg akarsz-e felelni ennek az elvárásnak. Természetesen nem muszáj, de akkor sokkal korlátozottabbak lesznek a lehetőségeid.

Apádtól pedig tartsd távol magad, az egy alja ember, aki undorítónak nevezi a saját gyerekét.

máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a típus vagyok. Megkaptam én is a nagynénéméktől, hogy kutyának nem fogok kelleni, régi "barátnőim" szerint flegma és érzéketlen vagyok. Mégis voltak partnereim. Nem kell mindenkinek megfelelni, akinek tetszeni fogsz, belédzúg fogsz 'rest bitch face'-el is.
máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk apádtól ez bunkóság és családtól is.


Nem kritizálniuk kellene hanem tanáccsal ötletekkel szolgálni.


távolságtartó és zárkózottabb lehetsz, és sajnos amire te azt hiszed, hogy egyértelmű kifejezése a tetszésnek az valószínűleg korántsem az.


Ahhoz a fajta emberhez akinek olyan az arckifejezése mint aki "kit érdekelsz, ki nem sz**ärja le, ne szólj hozzám, nem érdekel, minek mosolyogsz úgy is csak kamuzol" nehezebben közelednek.

ÉS nehéz beszélgetést is kezdeményezni velük.


Pláne ha nem érdekli őket a másik és csak egyoldalú a beszélgetés. Az úgy hamar elhal.


Nem tudom milyen módon keveredsz beszélgetésbe és kivel, és hol milyen módon..mert így nehezebb elképzelni.

máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
6 os teljes mértékben egyetértek, én is ha megjatszom magam azonnal felfigyelnek rám. Ha meg szürke kis egér vagyok nem h észre se vesznek de rendesen bankoknak leneznek
máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy munkatársam, aki ilyen: UFÓ, hogy mi lelte. Zavaró, de egy idő után megszokható, de nem szeretne közeledni hozzá senki sem, barátkozás céljából sem.

Megfontolandó ez a fajta viselkedés hosszútávon. Aki alapból intro, annak jó.

máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!