Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 36 éves nő lennél, viszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 36 éves nő lennél, viszonyt kezdenél-e egy 25 éves fiúval?

Figyelt kérdés
máj. 23. 13:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
44%
Minden gond nélkül.
máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
22%
Ha olyan nagy lenne a szerelem, és valóban ő is komolyan gondolja, akkor igen.
máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nagyon bejön a srác, de komolyat nem akarnék. És zavar, hogy annyira fiatal. Hogy mit szólnának mások, ha kiderülne. Egy cégnél dolgozunk, bár nem közvetlenül ugyanott, de így is félek, hogy valahogy kiszivárogna a dolog, a legnagyobb diszkréció mellett is.
máj. 23. 13:56
 4/46 A kérdező kommentje:
Szó sincs szerelemről. Én nem rég váltam el, van egy kamaszodó fiam, nem gondolkodom kapcsolatban. Egyszerűen csak fizikailag vonzódom hozzá.
máj. 23. 13:58
 5/46 anonim ***** válasza:
54%
Érezzétek jól magatokat, ne gpndold túl. :)
máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
48%
34 éves vagyok és nem kezdenék egy 25 éves fiúval semmit. Egyrészt nekem nem jönnek be a fiatalabbak, másrészt semmi közös nem lenne bennünk valószínűleg.
máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
36%
Viszonyt nem, kapcsolatot igen.
máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
26%

Én igen, nem zavarna, hogy fiatalabb és már rég nem érdekel, hogy mit gondolnak mások. Fura, hogy téged zavar, hogy fiatalabb a pasi, aztán azon problémázol, hogy mit gondolnak mások. Előbb nőjj fel.


Szó sincs szerelemről, akkor nem mindegy ha random egyéjszakás pasikat szednél fel?


Nem rég váltál és van egy kamaszodó fiad. És? Emiatt nem gondolkodsz kapcsolatban, erre nagyon rá fogsz fázni később.

máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
58%
Kizárt. Mások az igényeim.
máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy nekem sem jönnek be a fiatalabbak. Főleg az ennyivel fiatalabbak. Csak annyira jófej, vicces és korához képest elég komoly is tud lenni. Egy ideje sokat beszélgetünk, de nem tekintettem rá úgy, mint egy férfira. Aztán nem rég hazavitt kocsival és megcsókolt. Magam is meglepődtem mennyire élveztem, de minél többet gondolkozom rajta, annál helytelenebbnek tűnik. Aztán azzal jött, hogy őt nem zavarja a korom és ő szeretne velem találkozgatni.
máj. 23. 14:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!