Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pilóta szeretnék lenni.25éves...

Pilóta szeretnék lenni.25éves vagyok, mostanra sikerült előtermtenem a képzés árat. Érdemes bele kezdenem? . Kifizetödő? Van még igény a közforgalmi pilótákra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolok hogy milyen probléma még perpillanat is a volt MALÉV pilóták elhelyezkedése, akkor sajnos azt kell mondani, hogy nincs igény rá idehaza.
2012. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit tettél érte, menj ki külföldre. Itthon nem sok esélyed van. Bár itt mire van esély a tönkremenésen kivül..
2012. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

25éves vagyok és most szeretném elkezdeni a képzést.A képzés idelye 2-3 év és a teljes költsége 10millió forint.

Mire befejezem a képzést 28éves veszek és 3év alatt akkár még új légitársaság is létre jöhet Magyarországon,ha nem elmennék külföldre dolgozni.Sokat dolgoztam ennyi pénzért és ha nem jön össze akkor oda mindenem,ezért vagyok tanácstalan,még ami viszatart az a gyenge Angol tudásom...de 2-3év alatt simán eltudnám sajátitani,ha ráülők.

2012. szept. 24. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos itt akarsz választ kapni egy ilyen horderejű kérdésre? :) Mint nagyjából az élet minden területén Magyarországon, itt is ismeretségek mentén érdemes elindulni. Az első lépés úgyis a PPL megszerzése, ami ha érdekel a repülés, és megengedheted magadnak, akkor mindenképpen érdemes, ugyanis a repülés kb. a legjobb érzés a világon a szex után :) Szóval lépj be egy repülőklubba, és a tanulás, gyakorlás mellett ismerkedj, építs hálózatot, kérdezősködj. Garantáltan többet fogsz megtudni az egész kérdéskörről, mint itt.
2012. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

25 évesen előteremtettél 10 misit? Le a kalappal! Te biztosan azzá lehetsz, ami csak lenni akarsz.

A pilótaképzést - ráadásul ha megvan rá a fedezet - egyáltalán nem késő elkezdened. Én is 26 évesen kezdtem, az anyagi lehetőségeim pedig egy átlagemberhez mértek. (Tehát én nem tartottam még sehol 3 évvel később, nemhogy a végén.)

Pilótának lenni jelenleg nem kifizetődő, várni kell, és keresgélni a nagyvilágban a lehetőségeket, hátha van valahol egy állás, ami nekünk van kitalálva. Addig is próbálunk megélni másból.

Ha képzés érdekel jó szívvel ajánlom a repülősulit, ahol én is tanultam. Ez itt nem a reklám helye, de e-mailben, vagy privátban elérsz, ott meg tudjuk beszélni a részleteket.

2012. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Pilóta volt van és lesz.


Azt nem mondtad, hogy Ferihegyről akarsz mindenáron felszállni. Az Emirates, Qatar Airways, ...... Lufi, Air New Zealand,.... Ryan Air, igényel pilótákat. A kérdés inkább az, hogy melyik idegen nyelveket tanulod szivesebben.

2013. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Idegen nyelvek: Angol szivesen tanulom,suliban jól is ment...Szlovák,Cseh egy haladó szinten megyen és a Lengyeleket is megértem,de irni nemtudok lengyelül.
2013. jan. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!