Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi intimitás elég lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi intimitás elég lenne neked egy 3 éves párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Otthon vagy, viszed a háztartást, főzöl, mosol stb. Várod haza finom falatokkal a párodat, aki reggel indulás előtt ad két szájra puszit. Haza jön, ad két szájra puszit. Eszik, iszik egy sört, lefekszik aludni. Este 7kor felkel, iszik egy sört, leül gépezni. 10 körül vacsorázik, aztán éjfélig tv néz.

Napi szinten

Lefekvésnél átölel, míg el nem alszik.

Szex hétvégente, elejétől végéig 30 perc kb.


máj. 23. 18:00
1 2
 1/15 Laylah ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tesz hozzá ez a pasi az életedhez? Kielégíti az igényeidet?

A leírtak alapján ez úgy hangzik, hogy te az ingyen cselédje és alkalmi szeretője vagy.

máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. 14 év után is sokkal több intimitás és szex van köztünk ennél a fent leírt szàraz semminél.
máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, ez nekem sem lenne okés. Ennnyire rendszeres sörivás meg már alkoholizmus. 40/f
máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is lehet intimitásnak nevezni kérdező. Már rég le kellett volna pattintanod, de még megteheted nyugodtan akár a mai napon. Nem kár érte.
máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nevetséges.
máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem elég lenne, annyi hogy én bort iszok inkább, de nem mindennap és nem nézek Tv-t sem.

36/F

máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez 30 év után is kevés lenne 😂

Béjbi' ti nem egy pár vagytok, hanem csak lakótársak.

máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez 0 intimitás. Egy ilyen robotszerű lénytől még az átölelve alvás se lenne intim hanem csak annak tudnám venni hogy rámtehénkedik de minek? Max 2 hétig tűrnék meg egy ilyen "párt" (minden felsorolttal együtt) és úgy repülne hogy a lába nem érné a földet.
máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Pontosítanék. Ez a délután megjön, iszik majd lefekszik és este 7-kor felkel és iszik és játszik, az első ilyen után hajítanám ki a herét.
máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!