Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha valaki nem vágyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valaki nem vágyik párkapcsolatra, de szexre igen?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, sajnos nem volt túl egészséges családi mintám és az eddigi párkapcsolataim sem jelentettek különösebben boldogságot. Valószínűleg az is volt, hogy mivel nem volt bennem meg a kellő lelkesedés ezért nem is törekedtem eléggé, hogy boldoggá tegyem a másikat.

Kicsit szkeptikus is vagyok, mert úgy látom rengeteg nyűggel jár valakinek az életét integrálni a sajátodba, folyamatosan figyelni rá, megismerni a szeretetnyelvét, támogatni, ha rossz napja van, határokat meghúzni, konfliktusokat kezelni. Sokkal könnyebb egyedül békében élni, de az az igazság, hogy a szex és az intimitás hiányzik, arra szerintem minden egészséges embernek szüksége van.



2023. máj. 6. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egyáltalán nem baj, csak az a fontos, hogy az aktuális partnereddel ezt mindig tisztázd, mielőtt történnek a dolgok, hogy ő is úgy menjen bele, hogy nem akar komolyabbat.

Nem a szexkapcsolatokkal van baj, hanem a hazudozással, a másik fél kihasználásával.

2023. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

A hitrendszeredet kell átalakítási pozitivra. Ne csak a rosszat lásd benne mert átlagos magad! Pszichológus! És ezt a változtatás tényleg az is nehezíti h sok a jellemtelen ember . Növelned kell a vonzó képet magadról sportolási meg azzal h minél kedvesebb barátságosabb vagy az emberekkel h ugyanazt kapd vissza!


Kapcsolat neked szedsz kényszer nyűg túl sok elvaras önbizalmad nincs h ezt megtedd ezért kerülöd a kapcsolatod h az erőd ne sérüljön ga egy nő esetleg otthagyna vagy nem lennél elég jó neki.


Hát mit mondjak ha így folytatod jól meg fogod szívni majd amikor korosodó és egyedül leszel azt látod h nar be vonzódnak hozzád és más családot otthont felépített te meg fényévekre vagynlemaradva tőlük.


Van mit dolgoznod magadon rengeteg föleg lelkileg!

2023. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
2,🤦🏼‍♀️
2023. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat akkor az igazi ha minden magától.jön könnyedén pl eszre sem veszitek de már együtt is éltek, az együtt töltött idő nem leszív hanem pont energiát ad, pohentetőbb és jobb vele lenni, mimt nélküle.


Ahol nyűglődés van, meg ugy kell kisakkozni még egy találkozót is, nincsenek spontenaitások, görsölni olyanokon hogy miről beszélgessunk hova menjünk, a leszívó kapcsolat az nem kapcsolat. Az vmi kényszeres f.s csak. Ne élj tévedésben.

2023. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma a szexkapcsolattal, hogy általában az egyik padlót fog és te hiába mondtad, hogy csak szexet akarsz a másik szenvedni fog. Persze ez nem biztos, csak mint írtam úgy szokott lenni.

Szerintem a múlt is játszik szerepet abban, hogy ilyen vagy. Nem voltál szerelmes így kényszerként tekintesz a párkapcsolatra. Viszont ha az lennél bizony arra törekednél, hogy boldoggá tedd a párod.

Összezördülések, nézeteltérések elkerülhetetlenek, még a "legszupibb" kapcsolatban is vannak, csak annyi, hogy megbeszélik és változtatnak...

2023. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Önző vagy, nem mersz elköteleződni, félted a függetlenséged, nem tudsz alkalmazkodni, kielégülésre használod a másikat, nem tudsz beleadni egy kapcsolatba, stb.
2023. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
En pont ilyen vagyok. Nem hianyzik, hogy mindennap velem legyen valaki, boldog vagyok egyedul is. Sosem titkolom, hogy nem vagyom osszekoltozesre. Maradjon meg mindenki szabadsaga. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2023. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7-es, azért a megvan mindkettő privát szférája, nem élünk együtt, de számíthatunk egymásra stb. nem ugyanaz, mint a szexkapcsolat.

Én nőként szeretek egyedül élni, a párom is. De ha bármi gond van, akkor ott vagyunk, csak nem közös a lakcímkártyánkon a cím. Ettől a szexkapcsolat nagyon messze van.

2023. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, igazad van.
2023. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8as ez azt jelenti ha együtt elnetek akkor valami nagyon zavarna téged. Így még h tavol vagytok ez besöprödik q szőnyeg alá.
2023. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!