Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak offolnak 1 nőt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak offolnak 1 nőt ha a Vonzalom erős de nem passzolnak belsőleg?

Figyelt kérdés
Mi szexkapcsolatban voltunk és így is offolt pedig még mindig vonzódik hozzam

máj. 23. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Akár kettőt is.
máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy szexkapcsolatban épp hogy számít az, hogy mennyire passzoltok belsőleg. Én inkább arra gondolok, hogy lett más akivel szexelget.
máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha vonzódna hozzád, akkor miért offolna ki? Hát akkor akarna szexelni veled, nem? Szerintem talált mást.
máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Lehet többet akart mint szex, de mivel ő szerinte nem illetek össze inkább véget vetett az egésznek.
máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
#4 a “többet akar” és a “nem illetek össze” pont üti egymást🤣
máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bingó! Volt olyan szexkapcsolatom, hogy iiiiiiiiiirgalmatlanul nagyokat, élvezeteseket dugtunk, de a személyisége olyan volt, hogy pontosan tudtam 2 nap alatt "megennénk" egymást. Nem akartam mindenáron offolni, de amikor elkezdett egyre jobban beszerelmesedni akkor jobbnak láttam hátralépni és kivonulni a storyból. Igazából vele is jót tettem, mert így ki tudott nyílni a világra és ismerkedni.
máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak szexkapcsinal nem szokott számítani a belsőleg nem passzolnak dolog. A másik h ha van vonzalom akkor se szokott offolni a pasi, örülni kéne h van akivel jókat szexelget
máj. 23. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 szerinted igen, mert beszerelmesedtél. Ha viszont a másik fél nem az akkor zavarni fogja (max. nem mondja meg). Ilyenkor a bibik akkor szoktak kezdődni amikor rózsaszín fél elkezdni nyaggatni, úgymond "ráakaszkodni" a másikra, hogy na legyen már több a story. Egy idő múlva terhessé válik a partnerének és inkább keres kevésbé "problémás" dugópajtit.
máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!