Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek zavaró lenne, ha egy férfinak több macskája van?

Figyelt kérdés

Van egy nemrég mentett cicám és nagyon megkedveltem a macsekot és igyekszem mindent megadni a számára, jó körülmények között él, viszont tervbe van véve, hogy hozok még néhányat mellé, hogy ne legyen egyedül.

Kedvelem az állatokat nagyon és jó érzéssel töltött el, hogy megtudtam menteni ezt a kis jószágot. Jelenleg most nincs senki az életemben, de ismerkedésnél nem tudom mi lenne a reakció a másik fél számáról, ha ezt közölném vele. Titeket ez zavarna, ha egy férfinak több macskája lenne?



máj. 24. 08:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
76%
Még kettő macska nem zavarna, de attól több már ja.
máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 bolognai a kedvencem ***** válasza:
73%

Akit zavar az elmehet a tudod hova ....


Nekem például nem kellene olyan társ aki nem szereti az állatokat.


A macskák pedig elég cukik.

máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is max 2 fér bele és legyenek bentiek. Akkor felelős állattartó.

Ha kinti macskás, akkor nem foglalkoznék vele.

máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavarna, de legyenek kinti benti állatok.
máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
29%

Macskából engem 1db is zavarna. utálom a macskákat.

Más állat simán jöhet.

máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
86%
Fú, én imádnám. Ha nem lennék foglalt, már írék is :-D
máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
11%

Cirmi, Kormi, Nyávi és Tappancs személyesen?


Amúgy ne akarj így "csajozni" nem fog működni. Csak akkor tartsd macskákat, ha amúgy ez a vágyad, felvállalva a lehetőségét, hogy csak ők lesznek neked a jövőben.

máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem ezt a kizárólag benti macska hozzáállást. Egy lakótelepen oké, de falun magyarázd már meg a macskának, hogy csak a kerítésig mehet 😃 Főleg, hogy ilyen helyeken a legtöbb macskás úgy lett macskás, hogy egyszer csak beállított egy macska a kertbe és azóta rendszeresen visszajár. (Panelból költöztem vidékre, itt egészen más a helyzet, mint pl. Budapesten)


Kérdező, szerintem nem hátrány ismerkedésnél, feltéve, ha a jövendőbeli társad is szereti a macskákat. Ha nem, akkor kicsit nehezebb a helyzet.

Egyébként nálunk a családban van egy fickó, igazi rosszfiús/macsós vállalkozó, aki pár éve befogadott egy sérült cicát. Hordta orvoshoz, egy vagyont költött rá és azóta is imádja, ahogyan a többi négyet is, akit befogadott mellé. Szóval vigyázz ezzel, elkap a hév és terjed, mint a tetoválás 😃

máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is volt macskám, de ma már köszi nem. Hiába imádom őket. Oké, ha lenne rendben van, de se ágyba, se asztalra nem mehetne fel. Egyszer sem. Hajnalban is ha felkeltegetne, köszi-szia lenne. Többet ezt nem vagyok hajlandó megélni. Meg ne legyen a macska fontosabb az embernél.
máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
64%
Nekem öt van.Nem zavarna.
máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!