Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró/kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró/kiábrándító egy férfinak a nagy anyagi különbség és az, ha a nő anyagilag nincs nagyon elengedve?

Figyelt kérdés

Főleg azért zavar a téma, mert ráadásul olyan szakmában dolgozom, ahol a tévhitek alapján mindenki mocsokjól keres (IT)... Nos, én nem. Én kutatok és még tanulok is, ami rengeteg ingyenmunkát jelent, a bérem pedig alig több egy pedagógusénál és ez valószínűleg még jó ideig így lesz. Az iparban 1M+ fölött kereshetnék már, de szeretném végigcsinálni, ha már itt vagyok. Ez még beletelik pár évbe.


El tudom magam tartani, mert saját, örökölt kislakásban élek, nem várok senkitől anyagi segítséget. De rettenetesen szarul állok anyagilag, alig jövök ki egy téli hónapban, a lakást sem ártana felújítani, de egyelőre csak pofozgatom minimális összegekből, hogy ne nézzen ki borzalmasan. Akivel jelenleg randizom, szintén szakmabeli és zavarbaejtően sokat költ rám. Már jeleztem neki párszor, hogy felezzük a számlát, de nem nagyon engedi (pedig akkor még nem volt szó erről a problémáról). Félek attól viszont, hogy ha oda kerül a sor, hogy tényleg felezzük a költségeket, akkor csak égni fog a pofám, hogy nekem a programok nagy részére nem telik, amire meg igen, az nem túl érdekes neki. Nem szeretnék közös kasszát és beszélgettünk már erről korábban, azzal ő is egyetért a korábbi kapcsolatai alapján, hogy nem jó ötlet és nyilván azt is a tudtára adtam emellett érvként, hogy mi a helyzet nálam a keresettel. Egyelőre nem szólt hozzá semmit, örült neki, hogy mindennek ellenére kitartok az álmaim mellett. De nem tudom, hogyan kivitelezhető így a közös élet, hogy az én bérem fele/harmada az övének. Úgy érzem, anyagilag túlságosan leszűkítem a lehetőségeket, mert nagyon szegény vagyok és minden kiadást kétszer meg kell gondolnom. Ami engem nem zavarna, tudom olcsón jól érezni magam, ő viszont inkább ez a programokra eljárkálós típus és természetesen mindenhova boldogan vinne (visz) magával. Mikor még nem meséltem neki a helyzetemről párszor már tett olyan megjegyzést (nem rosszindulatút), amiből érződött, hogy ő mennyivel könnyelműbb tud lenni ilyen téren. Sajnos én nem.


Párok nagy anyagi különbségekkel, nálatok ez hogy működik, hogyan alakult ki?


2023. febr. 20. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Kinek zavaró? Engem soha nem zavart...
2023. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Te talán megérted azokat a férfiakat akik keveset keresnek és ugyan abban a cipőben járnak mint te! Csak velük nem valami empatikusak az emberek!
2023. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
ez csak titeket zavar
2023. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Life on easy mod for women - Van egy jómódú pasija így szegényen is, aki rengeteget költ rá.


A te férfi megfelelőd, aki külsőre és élethelyzetre is veled van egy szinten ő jelenleg szűz lenne és egy nő sem érdeklődne iránta a mostani élethelyzetében.

2023. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
2. Dehogy érti. Egy szegény férfinak mikor lesz egy jómódú lány udvarlója, aki mindig mindent fizetni akar helyette? A nők teljesen más valóságban élnek, el sem tudják képzelni, hogy sok férfi mennyire nem kap az életben törődést és figyelmet senkitől, mert egyszerűen nincsenek ilyenhez hozzászokva.
2023. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez úgyis az ő egyéni döntése lesz. Felesleges előre aggódnod, csak elrontod magadnak az udvarlás szép idejét.
2023. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Az nem törődés és figyelem, hogy meg akarnak baszni.
2023. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ameddig magát el bírja tartani addig engem hidegen hagy mennyit keres mèg ha gyakrabban fizetek is èn mint ő ! 43f
2023. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez attól függ, hogy mennyire anyagias az adott férfi, továbbá, hogy mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot. Engem például sosem érdekelt, hogy mennyit keres a feleségem. Kezdettől fogva közös kasszán vagyunk, amint összeházasodtunk és összeköltöztünk, másként el sem tudnánk képzelni. Viszont aki nem gondolja úgy, hogy akár egy életet is szívesen leélne veled, az lehet, hogy elkezd számítgatni, felezni a költségeket. Ez az adott férfitól és kapcsolat mélységétől is függ.
2023. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez a felállás nem zavarja őket. Az szokta zavarni, ha a nő gazdagabb és/vagy a családi háttere tehetősebb. Ilyenkor kevésnek és férfiatlannak érzik magukat és dobbantanak. Ha a nő a csóróbb, az nem zavaró nekik.
2023. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!