Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaro, ha egy ferfinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaro, ha egy ferfinak van egy kis pocakja es tokaja? Nem kover persze, csak felszedett egy, kis felesleget.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Kinek mi a zavaró. A férjem pocakos (nem kövér)és alacsonynak számít (171cm). Sose zavart, sőt szeretem, hogy a háta meg széles. Barátnőm férje magas és vékony, ő nem szereti a pocakos pasikat. Nincs általános képlet, hogy csak ez vagy az az alkat jó
2018. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs vele semmiféle kapcsolatom, nem zavar. Párkeresésnél nálam kizáró tényező.
2018. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Zavar.
2018. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Nekem beleférne
2018. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Legutóbb egy vékony izmos pasi tetszett, aztán megismertem egy pocakos tokás pasit aki nem is a zsánerem, de olyan kis masszív és férfias hogy belezúgtam egy kicsit. Áh, nem is kicsit.
2018. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
igen
2018. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
En imadom a parom pocijat :-) Nekem a vekony pasik nem jonnek be.
2018. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

jaj, annyira mulattat ez a kicsinyítés, elkenés, mismásolás:)


magyarul: ordenáré a testzsírszázalékod, és ezt a nőknek szeretniük kellene?

2018. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kövér nők meg dagadt tehenek neked, mi? Hát nekem vékony nőként nem kellene a kis pocis, tokás férfi, az tuti. Vagy lefogysz (nem írtad, hogy betegség miatt vagy elhizva), vagy hasonló nőt keresel magadnak És nem a vékonyabb nőknek k. anyazni, hogy nem kellessz nekik. Utóbbi a társkeresőn elég gyakori jelenség.
2018. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom magamnak:) Csak egy kicsi poci, toka:))

55-ről 105 lettem. Ez tényleg csak minimális súlytöbblet.

2018. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!