Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok beleszólna mennyit és mit egyetek?

Figyelt kérdés

Új párkapcsolatom van, a párom személyi edző és mindíg méri a kajáját, hetente 1szer van csaló étkezése.

Én nem diétáztam soha, és nem voltam ennyire szigorú magammal. Azt hiszem kezd egyre jobban zavarni, hogy rettegésben vagyok ha vele vagyok, mert már enni sem merek előtte. Állandóan rámszól ha rendelek egy cukros kólát pl, vagy ha szedek rizst magamnak egy szedőkanálnyit az már szerinte nagyon sok, és ha eszek valamit rámszól, hogy mennyi szénhidrátot eszek, és ez már hanyadik aznap. Azt hiszem nekem ez nem fog menni vele.


máj. 24. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki, agyára ment a szénhidrát kalkulálása, tiszta unokatesóm. 😅
máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Agyara ment a protein...kuka
máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez durva, szerintem ez bőven túl van a tűréshatáron.

Szerintem először beszélj vele, hogy ez téged mennyire zavar ez a beszólogatás. Azztán, ha nem megy, akkor gondold át komolyabban a kapcsolatotokat.

máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A múltkkor elmentünk moziba azt mondta hogy popcornt meg nachost ő ilyen szemeteket biztos, hogy nem fog enni, mondanom sem kell én szégyeltem volna így kikérni magamnak, pedig jól esett volna.

Mondom akkor előtte eszek valamit mert még nem vacsoráztam, volt egy önkiszolgálós étterem és rámszólt egyek grillezett csirkemellet és salátát, ott állt felettem és figyelte mit szedek, nem is mertem hozzá krumplit vagy bármit szedni. Úgy érzem hogy nem lehetek önmagam mellette, és megkell felelnem neki és az ő értékrendjének.

máj. 24. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

A cukros kóláért én is szólnék. Nem rendszeresen, de egyszer elmondanám a véleményemet róla. Folyékony kalóriát nagyon nem érdemes bevinni. Semmi teltség érzetet nem ad, ugyan úgy fogsz enni utána és csak felesleges üres kalória lesz.


A többit viszont szerintem nagyon erős túlzásnak tűnik.

máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem hagynám ezt. Ha nem tetszene neki, elküldeném.
máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Miért vagy még vele, ha frusztrál?

A szép izmos teste megér ennyit?

máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
91%

Én nagyon figyelek mindenféle bevitelre és számolni szoktam mindent is, de az nem érdekelne, hogy a másik mit eszik vagy mit szeretne. Bármit ehet felőlem előttem is.


Ha kérne vagy kérdezne akkor segítenék neki, más esetben nem szólnék bele semmibe.


Nála ez már egy olyan szint ami beteges és nem is vagytok egymáshoz valóak látszólag. Szerintem engedd el ezt..

máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Engem nagyon zavarna, főleg, hogy zabagép vagyok és jóformán mindig eszem valamit.


Ha megtiltanák, hogy egyek, annak csúnya vége lenne.


Hozzáteszem átlagos alkalom van.

máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Számomra ez nem normális kategória. Hozzá egy pont ilyen csaj való. Nem illetek össze, egyre rosszabb lesz.
máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!