Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy nyilvános helyen együtt voltatok a pároddal, és közben valaki így is flörtölt vele? Ha igen, mit szóltál ehhez?

Figyelt kérdés
máj. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam több alkalommal is. Az egyikük éppen az esküvönkön.

Igyekeztem elnyomni magamban a rossz érzéseket, hogy ahh biztos csak ilyen vidáman szoktak viselkedni mások.

Azóta eltelt több mint 20 év, de mindig rossz érzés liftezik fel a gyomromban, ha eszembejutnak ezek a látványos összenevetések.

máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Számtalanszor a pasikkal.

Az egyik legmarandóbb az volt, amikor a párom(akkor még vőlegényem)anyukáját temettük, és temetésnél úgy mondott részvétet egy csaj hogy a pusziadások közepette a párom szájára akart adni.

Ismétlem, a párom anyja temetésén és előttem, a menyasszonya mellett.

máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2, fu de gaz!!


Amugy nekem is a nokkel van ilyen elmenyem, marmint hogy a nők nyomulnak, flortolnek igy csavokkal akiknek ott a parjuk.


Nekem par hete volt, hogy a transzport buszon álltunk es elottunk felmeterre egy csaj 1 percen at nezett a parom szemebe. De komolyan csak nezte es nezte a szemet. Ugyhogy ott álltam mellette.

Ugyanazon nyaralason egy fiatal csaj folyamat a parom szemebe nezett es forgolódott rá, mikozben mellette ultem.. de tenyleg nagyon latvanyosan kb fel percenkent.


Nekem ezek nagyon wtf dolgok, mert en soha nem voltam es nem is vagyok ilyen no. Soha nem “kezdemenyeztem” pasiknal foleg nem olyannal aki mellett ott a noje. Sot olyankor kinosan is erzem magam, ha valamiert bamul a csavo.

máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: Fúh, ez tényleg nem semmi.


Azért jó sok szemtelen, pofátlan nő is van nemcsak férfi. 😅😅😅



Velem előfordult, bevásárlóközpontban az egyik lányismerődöm leállította a párom és ő elutasította, hogy ne érintse meg a kezét és ne rebegtesse a szempilláit rá mert elmondja ha mégegyszer előfordul nekem, azóta nem csinálja, ha lát engem is párom nélkül messziről kerül.

Amúgy nem tudnék az esetről ha egy jó barátom nem hallgatta volna őket ki. A párom háttal állt, a szégyentelen lányismerősöm meg nem vette észre mert éppen rebegtette a pilláit. De elmondta nekem kettesben, hogy kihallgatta őket. Páromnak nem mondtam el, hogy tudok róla. Nem tudom el kéne-e. 😅

máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szomszéddal volt ilyen. Gyerekes nő aztán rányomult a páromra. A párom meg rá se néz kikerüli nem is köszön neki és előtte direkt nekiáll engem ölelgetni meg csókolgatni hogy hagy egye a penész.

Aztán az a nő engem kiált ki k.-nak(véletlen sem magát..), es még ő akar engem megverni is mert a párommal merészelek lenni.

Sok nő komolyan mint vmi sakál.

Vérre mennek egy pasiért.

Szánalmas.


Mások meg a párjuk mellett ugyanez.


Nem véletlen vannak semmibe nézve is az ilyenek.

máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!