Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyilvános helyen nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyen nem merem megcsókolni, és még a kezét sem fogom meg. Ti voltatok úgy, hogy nem akartátok, hogy a rokonjaitok, ismerőseitek lássák, hogy jártok?

Figyelt kérdés
Ő a második pasim... az elsőnél is így voltam. Csak akkor csókolóztunk, és fogtuk egymás kezét, mikor nem láthattak meg mások. Baj ez? Mit tudnék ellene tenni? Az előző pasimat zavarta.
2009. máj. 30. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az első pár barátomnál fiatalabb korban én is így voltam vele. A barátnőim állandóan fűtöttek, hogy biztos azért van, mert szégyellem a barátomat pedig csak kínosnak éreztem a dolgot és zavarban voltam. De aztán sikeresen kinőttem:D Kívánom, hogy neked is sikerüljön...
2009. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nekem a volt pasim mondta folyton, hogy azért nem csókolózok vele nyilvános helyen, mert szégyellem.:D Nem szégyeltem, de most hgoy így jobban belegondolok, jobb is, hogy vele nem voltam nyilvános helyen, mert azt hiszem, csak a haverjainak akart menőzni, hogy 1 évvel idősebb bnője van.:D De a mostani barátomat nagyon szeretem, és egyáltalán nem is szégyellem, és tudom, hogy ő nem menőzni akar velem.(: Még nem érkeztünk el arra a pontra, hogy nyilvánosan kéne csókolóznunk, meg ilyesmi, de nemsokára oda érünk, és akkor gázban leszek, mert tudom, hogy nem fog menni.:( Nem tudom, miért... Remélem én is kinövöm majd.
2009. máj. 30. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csókolózni nyilvános helyen izgató lehet, ám nem illik. Egymás kezét fogni az más. Azt akárhol lehet, az nem szégyellnivaló, hogy szeretitek egymást. Azért egy puszi is megteszi.
2009. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem elsősorban nálad nevelési hiba lehet ez. Valószínű a szüleid kicsit konzervatív szellemben neveltek. Ha mindennap látod hogy pl. a szerelem-szeretet nem titkolni való dolog, mert pl. a szüleid is váltanak egy búcsúcsókot az utcán, rájössz hogy nem ciki ez. Mondd el ezt nyugodtan a barátodnak, hogy téged a nyilvános szerelemkinyílvánítás feszélyez. Kérdezd meg az ő véleméynét. Ő hogy látja?

Az is lehet, hogy azért is van ez, mert még bizonytalan vagy a világban és a saját magadban, nincs elég tapasztalatod, mit hogy szokás. Kis önismeret mindig jól jön. :)

Szerintem a szenvedélyes, vad csókolózás tényleg nem utcára való, de az hogy felvállad a szerelemed, az már igen pl. kézenfogás, stb.

2009. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a szüleim előtt zavarban érzem magam, és pl csókolózni soha nem fogok előttük.. emg haonlókat sem.. és buszon csókolózni meg olyan személytelen szerintem... de pl egy buliban teljesen más, sőt :) de am más emberek előtt bennem nincs ilyen gátlás, csak a szüleim, rokonaim előtt.
2009. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idővel ez elmúlhat. Érdekes, hogy a párom 15 év után sem szereti, ha mások látják, hogy akár puszit adok neki. Az ágyban pedig gátlásmentes. Nincs ennek nagy jelentősége.
2009. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is csak a rokonok előtt vagyok ilyen... és azért nem csókolózok pl tesoban, mert ott lehethogy pont ott vásárol vmelyikük és meglát és az olyan gááz:S:D sztem:D vagy nemtom..
2009. máj. 30. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaja, igazatok van!! Szülők előtt valóban nem jó csókolózni!XD De azért szerintem a kezés simán megfoghatod bárhol!!

(szerintem az a fura ha jártok, és úgy mentek egymás mellett mit 2 barát)

Am. ott ahol nyüzsögnek az emberek ott nme is illik csókolózni.. de ahol nem(pl egy park, vagy ilyesmi) ott szabad:D

Még valami: jó lenne ha megfognd a kezét a barátodnak, mert nekem ebből tényleg az esne le hogy szégyell engem, csak azért jár velem, mert nem akar megbántani.Ez meg nagyon nem jó!


16/F

Menyus

2009. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez azért van mert adsz mások véleményére és félsz, hogy mit fognak gondolni rólad, róla. Ha szereted, akkor ne érdekeljen mit gondolnak rólatok. Régen én is ilyen voltam, azóta megtanultam, ha nekem valami tetszik, szeretem akkor más véleménye nem érdekel. Sok barátnőmmel így voltam, de ha önbizalmad nagy akkor már nem lesz ilyen problémád.
2012. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!