Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan sráccal aki labilis érzelmileg és gyakran nem tudja irányítani az érzéseit?

Figyelt kérdés
pl: gyakran sír, gyakran kiakad a semmiségeken.
2015. nov. 6. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is kezdenék párkapcsolatot ilyen habitusú emberrel.
2015. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bele se kezdenék. Barátként esetleg támogatnám, feltéve, ha hajlandó megfogadni a tanácsokat. Van egy kis rokonom, még tini, érte pár trauma és pánikrohamai vannak.
2015. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem, semmiképpen nem kezdenék párkapcsolatban ilyen emberrel.

nem teszem tönkre az életemet. viszont barátilag támogatnám őt, hogy legyen önbizalma, és normális mértékben töltenék bele szeretetet, de csak addig, amíg nem játssza az energia vámpírt.

2015. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok, de ügyesen titkolom, mélyen hallgatok róla, és a tapasztalataim alapján ezt nagyon jól is teszem, az itteni válaszok is ezt erősítik meg, hogy jobb ha magamban tartom a fájdalmaimat. Sajnos elég sokat bántottak általános meg középiskolában ,mer én voltam a legkisebb meg a legvékonyabb. Tény hogy azóta megnőttem és edzettem s már jól nézek ki, de a személyiségem ugyanolyan maradt. Érzelmileg labilis és nagyon érzékeny vagyok, sokat sírok, de nem mutatom ki, hanem belül magamban sírok, illetve ha egyedül vagyok akkor hangosan is szoktam bőgni, meg hagyni hogy a könnyeim csorogjanak. Több csajjal is összejöttem már, mert egy flegma álarcot vettem föl előttük, de mindegyikkel csak rövid ideig voltam együtt, mert ezt hosszútávon nem lehet megjátszani. Mindenesetre annyiból jó volt, h így legalább nőtt az önbizalmam, igaz , h nem sokat ,de egy kicsit, és már haladok szép lassan a stabilitás felé, már egyre kevesebbet sírok, lassan olyan jól el tudom játszani a laza, flegma ,kiegyensúlyozott, vagány, boldog embert, h kezdem én magam is elhinni, h olyan vagyok.
2015. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!