Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szakadék van a világunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakadék van a világunk között, amiatt eltaszítottam magamtól de magamat hibáztatom amiért nincs olyan életem mint neki. Hogy legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Nagyon modos romak, en nem vagyok az. A hazuk egy palota, feher minden, egy porszem nincs sehol, nagyon elegans hazuk van es ok is nagyon elegansak. A szemelyisege nagyon illett az enyemhez, nagyon imadtam vele beszelni. Egesz eletemben ilyen fiut kepzeltem el magamank, marmint tudtam hogy egy ilyen stilusu fiu illik hozzam.

De nekunk nincs olyan hazuk mint nekik, nekunk hibasak a falak, nincsenek pontos munkak a hazban, mindenhol hibak vannak, nem vagyunk olyanok mint ok..en be se mertem volna ide hozni.

Eltaszitottam magamtol szandekosan hogy eselyunk se legyen.

De magamat hibaztatom..24 evesen mar tarthatnek elorebb az eletemben, de nekem semmim nincs sajnos. Nehez egy ilyen eletbol kitorni.

Es nagyon faj hogy a szakadek miatt ami a ket vilag kozott van nem lehettunk egyutt.

Nem tudok ezen tul lenni..


máj. 24. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Illettunk egymashoz szemelyisegileg, kulsoleg is de az eletunk nem..
máj. 24. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Úgyse lett volna mellette jó életed, úgyis vége lenne. Így gondolkodj.
máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
És? Tanulsz, fejlődsz? Mert ez így olyan, mintha csak a sírás menne, meg nagyon bele szeretnél ülni a jóba minden munka nélkül.... de az van, hogy te szerényebb körülmények közé születtél, akkor ha nem aranyásóskodni akarsz, akkor sajna meg kell dolgozni a sikerekért. Hajrá, képezd magad a sírás helyett!
máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Eltaszítottad mert ne hogy boldog legyél igaz? Akkor idd meg a levét.
máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon faj hogy a szakadek miatt ami a ket vilag kozott van nem lehettunk egyutt."

Nem voltál őszinte vele, nem mondtad el neki, hogy miben látsz akadályt, nem bíztál benne, és esélyt sem adtál magatoknak.

Te egyedül döntöttél úgy, hogy nem lehettek együtt.

máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire bánt, nen tart sokáig ráírnod, érdeklődni felőle… hátha mèg nem késő, (meg elnézést kérsz max amiért eltűntél vagy akármi volt.)


Aztán lehet alakul.

Tudom nálatok nagy ez a hagyomány, de hat nem egy ennél rosszabb “szentségtörést” is ismerek amit végez volt adott roma családnak befogadni.

Nem te vagy az első ilyenben.


A fiúval meg legyél csak őszinte nyugodtan ha ide terelődik a szó.

Én is szegény családból jövök, tudom milyen bénító az ilyesmi szégyen érzet..

főleg gazdagabb emberek előtt.. én ezzel a szégyen érzéssel nőttem fel..


De azt megtanultam, hogy a legrövidebb út az életben mindig az egyenes. Nem kell játszmát i, igazából szégyenkezned sem. A másik fél is el tudja dönteni ám, hogy te vagy fontosabb vagy a háttered, ahonnan jössz.


Keresd fel, én azt mondom, mert ez bánthat még téged évekig is… Tapasztalat.

máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezek szerint "csak" ők romák, te nem.🤔 Egy ilyen családba jobb is nem bekerülni.
máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a problema, hogy nincs felnyalva a padlo es repedezett a fal 😀 ezt verd ki gyorsan a fejedbol..


Az onbizalomhiany es hogy kevesebbnek erzed magad, na azzal van a baj. Azon dolgozz.


Azt pedig romkent ajanlom hogy ertsek meg a hofeherkek, hogy soha nem fognak egy rom csaladba illeni. Mas szokasok, nagyjabol mintha egy saudi arabbal akarnal osszejonni, mas vilag. 😀

máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem derül ki a szövegből, hogy a kérdező roma-e vagy sem. Azt írja ők “Nagyon modos romak, en nem vagyok az”. Ezután az anyagi oldalát ecseteli.


Én úgy értelmeztem simán gazdag roma vs szegény roma.


Egyébként tök mindegy, akkor is hadd döntsék el ők. Én pl nem akarnék bele kerülni nem romaként, valóban más világ. De a kérdező nem én vagyok.

máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!