Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hosszú távon nagy lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú távon nagy lesz az anyagi szakadék, az 2 intelligens ember közt nem feltétlen okoz problémát? Lehet ezt normális hozzáállással úgy kezelni, hogy semmilyen tekintetben ne menjen se a szegényebb, se a gazdagabb fél rovására?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

2 intelligens ember között nem okoz problémát. Az más kérdés, hogy a többség magát annak tartja, de messze van tőle.

Amúgy konkrétan mekkora különbségről van szó?

2019. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az intelligencia olyan gauss eloszlast mutat, ahol a megkerdezettek 80%a a gorbe jobb felen kepzeli el magat:)
2019. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Azért tegyük hozzá az anyagiak és az intelligencia nem biztos hogy együtt meg van.Sokan elszállnak a pénztől és többnek hiszik magukat.
2019. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én az átlagon felüli életet élek, de nem vagyok milliomos. (Nő, 27). Volt alkalmazott párom, én nem éreztem úgy hogy fizetnem kell az utazásokat, így nem jött velem. Magamtól sem akartam megvonni az utazást stb. Kajálni sokszor meghívtam, őt zavarta. Miért nem lehet főzni? Főztem én minden nap szinte, de ha kedvem van elmenni kajálni és állom, akkor miért ne menjünk? Egy szavam nem volt soha, hogy én állom, annyi, hogy ő fizessen, mert nem a nőnek illik berakni a pénzt az asztalnál. Fél millás utazásokat nem fizettem, nem másik férfivel mentem, hanem családdal. Volt nálam sokkal gazdagabb párom, vőlegény, ott volt amikor ő vitt el, de tudtam hogy neki meg sem kottyan, cserébe én is elvittem meglepetésként vagy tervezve az én pénztárcámhoz függően. A férfiaknak nem jó, ha a nőnek több profitja van vagy nem kell dolgoznia ahhoz hogy jól éljen és ő keveset keres. Intelligencia ide-oda, én ezt tapasztalom. Plusz vannak a "jó barátok", akik beszólnak, hogy az asszony nélküled van már megint Amerikában, stb.
2019. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is már gondoltam rá hogy asszonyt itthon kéne hagyni :)))


Különben nem tudom hogy intelligens vagyok e vagy sem de teljesen hidegen hagy a pénz nem sajnálom a paromtol.

2019. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát fene tudja, hozzáállás kérdése. Nekem fura lenne olyan kapcsolat, amilyet ír az egyik előző, hogy egymás nélkül járkálni nyaralni...
2019. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, két intelligens ember között általában nem ez okozza a problémát...
2019. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
# 6, nézd... nem mindegy hogy mennyi idő után történik. Ha pl. fél éves kapcsolatban vagyok és a szüleim el szeretnének menni egy helyre, és elhívnak engem is és szívesen is látnak, akkor nem érzem úgy, hogy a páromat is meg kellene hívnom. Főleg hogy tudom, hogy ő érezné magát kellemetlenül, amikor nem csak a repjegyet, szállodát fizettük mi, de a programokra se lenne pénze. Az meg nem lenne elvárható, hogy ne csináljunk semmit. Pár éves kapcsolatban ez más. Szerintem sajnos fontos, hogy nagyjából egy szinten legyenek a felek. Viszont az sem opció, hogy a szüleimmel ne töltsek minőségi időt, nekik is fontosak a közös programom velem így +25 felett is.
2019. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nyilván, én is szoktam a szüleimmel hármasban lenni... csak itt hosszú távra vonatkozott a kérdés, és így értettem, nekem ez olyan irreális, hogy x éve együtt vagyunk, én a Bahamákon nyaralok, ő meg örül, ha sátorozhat a Balcsin egy hétvégét... Ehh.

Akkor már inkább fizetném neki.

2019. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
# 9, de ha a szülők állják? Akkor ne menjen az egyik fél, mert a másik nem teheti meg vagy fizesse a szülő a gyereke párja részét is? Ismétlem, annak lesz kellemetlen, amikor az após/anyós jelölt fizeti ki egy +30 éves férfi jegyét valahova, mert az nem teheti meg. Vagy akkor én se menjek? És ez rámegy a szexuális életre is, ez is tapasztalat.
2019. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!