Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonyok szexkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyok szexkapcsolatok barátság extrákkal hogy nem tudnak évek múltán is unalmassá válni?

Figyelt kérdés
Hogy tudjak évekig fenntartani h ne legyen unalmas? Ezekben a kapcsolatokban nincsenek mely dolgok olyan programok mint 1 párkapcsolatban

#szex #unalmasság #Felszínes kapcsolatok
máj. 26. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Pont úgy, hogy az emberek nem koptatják el egymás idegeit úgy, mint egy párkapcsolatban. A barátság extrákkal jellegű viszonyokban többnyire nincsenek megoldandó mindennapi problémák, a felek nem idegesítik egymást halálra a szokásaikkal, nem merülnek fel anyagi nehézségek, nincs gyerek, házimunka, rosszfej rokonok stb. Hát így...
máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De mivel mély érzelmek sincsenek így hogy tudnak oszefekudni egymással hosszú évek után is ha már az újdonság varázsa is elvész?
máj. 26. 15:51
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Akivel csak akkor találkozol ha szexelni akarsz, azt nehéz megunni.
máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
#2: Szexhiány létezik.
máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De a legtobb ember úgy működik ha nem mélyül el 1 kapcsolat akkor felszínes marad és kiuresedik, főleg nőkre jellemző ha ugyanabba a mouskerekbe vannak évek után is akkor a vonzalom, elillan. Kinek lenne kedve szexelni valakivel akivel nem is lehet beszélgetni se. Mert az elejen az újdonság varázsa hajt de később hacsak szex van semmi más az is unalmassá tud valni
máj. 26. 16:05
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Mert ezeket sokszor azért tartják fenn az ilyen nárci beütésű emberek, hogy ők is legyenek valakik, de együtt élni már nem tudnak mert elviselhetetlenek még saját maguknak is. Csak rövid ideig tudják tartani mások előtt a látszatot (bár azt nagyon próbálják).
máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

#5:


Értetlen vagy? Szexhiány létezik.

máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7 és ha a szex hiánnyal létezik akkor sok párkapcsolatban házasságban jiert nem szexelnek évek óta ha?
máj. 26. 16:10
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért szexelnének ha az egyik fél nem akar szexelni?
máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Nekem voltak ilyen kapcsolataim éveken át. Nem voltam érzelmek,így eldobtam őket,mint a szemetet. Nem gondoltam soha unalmasnak őket és ők se engem. Sőt 1-1 még össze is költözött volna idővel.
máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!