Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztem mit szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem mit szeret bennem? A válasza a következő volt! Vélemény?

Figyelt kérdés

A barátom 3 szóban eltudta mondani hogy mit szeret bennem!

A következőket sorolta fel

-Szép vagyok

-Aranyos vagyok

-nem vagyok qrva


Nagyon meglepődtem ezen a kijelentésen.

Mi a véleményetek?


2010. okt. 31. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
hát nem az eszedért szeret =D
2010. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
ilyen kérdéseket nem kell feltenni!!!! ha nincs önbizalmad, azt magaddal intézd el, de a pasik utálják az ilyen kérdéseket és a válasz mindig csalódást fog okozni!!!! ÁÁÁÁ
2010. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam itt a gyakori kérdéseken hogy többen feltették ezt a kérdést a párjuknak és az a jó ha egy pasi azt mondja hogy nehéz elmondani, vagy regényt lehet róla zengni, de azt hogy azt mondja valaki hogy azért szeretlek mert nem vagy K.az azért érdekes
2010. okt. 31. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem is ismer igazán, és biztos, hogy nem szerelemből szeret, csak veled van, mert nem olyan vagy mint sok mai fiatal, hanem normális, aranyos lány, de semmi "több". Én már kaptam "szerelmes levelet" a barátomtól, amiben leírta, miért szeret, és az pl. 2 A4-es oldalnyi szöveg volt... :/
2010. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

te beteg vagy

ha csak ennyi a baj vele, örülj!!! nem értelek... de szerintem ebből nem kellene ekkora gondot csinálni!!!!

szereti benned, hogy csak az övé vagy, szereti benned, hogy őelőtte nem kapott meg sok ember...

azért mert kevésbé szépen fogalmazott, nincs gond ezzel a válasszal...

az meg a másik, hogy kéne a francnak olyan ember aki elkezd nyálaskodni, hogy órák alatt sem tudná elmondani, hogy mit szeret bennem... jajjj

tudd magadtól, szerintem se kérdezz ilyen butaságokat!!!

2010. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm főleg a 78%osnak ;)
2010. okt. 31. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Szegénynek nem sikerült kitalálnia, mit akarsz hallani. Ez még nem bűn.
2010. nov. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Izééékeh11 ***** válasza:
48%
az h a barátod szűkszavu
2011. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen kérdést sem feltenni nem kell, sem válaszolni rá értelmesen, mert lehetetlen. Egy embert azért szeret valaki, amiért olyan, amilyen. És ennyi. Szerintem ezen nem lehet mit ragozni és nem is kell. Ez vonatkozik külső és belső tulajdonságokra egyaránt.
2011. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez kedves! csupa jó dolgot mondott, mi ezzel a baj? :)
2011. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!