Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan a mai világgal?

Figyelt kérdés

Eddigi megismert csajok állandóan emo,deszkás,rock srácok jönnek be nekik, igaz 20 év alattiakkal próbálkozok, 22 éves létemre velem egy korú, vagy kicsivel idősebb csajokat hanyagolom, "az amolyan idősebb pasik jönnek be szövegeikkel" Na mind1, szóval én egy normális erős testalkatú 85 kg 178cm magas szóval jóvágású csávó vagyok!:D legalábbis én annak tartom magam (nem vagyok ego), normális cuccokban járok általában sportosan öltözködök! Ez miért nem jön be a csajoknak?!:( Jah meg persze rövid a hajam szóval gondolom ez is negatív, bár tudom kinek mi tetszik!

Valaki nincs hasonló helyzetben mint én? Próbálja megtalálni aki bejön, és a végén mindig ez derül ki..nagyon elkeserítő és szarul esik, tovább próbálkozás meg már nem megy, elvette a kedvemet! :/


2010. nov. 2. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
vagy a stílusoddal van valami para, vagy csóró vagy. :o
2010. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hogy én csóró? :D Szarok én az ilyen csőnadrágos majmolós ruharongyokra,de régi módi se vagyok, csak egyszerűen egyik divatot sem követem, ennyi! Akkor manapság már csóró vagyok..
2010. nov. 2. 17:26
 3/26 anonim ***** válasza:
nállam is ez a gond, csak az az érdekes, hogy olyan csajt nem találok, akinek a rockerek jönnek be :S
2010. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem a stílusotokkal van baj, csak nem néztek ki jól! Én sem, szal hasonló cipőben járok.
2010. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De nem is az, azért még azt nem tettem hozzá hogy általában az ilyen csajokon is lehet látni a divatot, pedig nem ezek is úgy normálisan fel vannak öltözve, de ő nekik az ilyennek jönnek be, na meg mikor a tükör előtt akarnak pózolni hogy próbáljanak ő is úgy kinézni, hát rohadtul nem áll nekik jól!:D De ő nekik kimondottan ez kell, aztán meg csodálkoznak hogy miért nincs olyan pasijuk, meg ha van idő után ott hagyják...szánalmasak!
2010. nov. 2. 17:34
 6/26 anonim ***** válasza:
kep.
2010. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

sziasztok

lehet meg fogtok lepődni de nem minden 20 év alattinak a deszkás, emo srácok jönnek be

nekem pl a rövid haj jobban bejön de a rockeres hosszú haj sem zavar.

nem csinálok magamról a tükörbe képeket, ja és utálom mikor egy pasi csőnadrágot vesz fel

2010. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
azt lefelejtettem h 15/L
2010. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek 15/L-vel.


Nekem nem az számít,hogy milyen a haja és,hogy emos-e.

Külsőségeket tekintve nálam az a fontos,hogy mindig legyen ápolt,alkalomhoz illően (és persze tiszta ruhába) öltözzön.Valamint az is szempont,hogy illik-e hozzá a haja.Hiába divat a kicsit hosszú haj,ha valakinek rosszul áll többet árt vele,mintha rövid haja lenne,ami legalább jól áll.


Az emosoktól falra tudom mászni...nem értem az egészer.Egy 13-15 évesnek ugyan milyen világfájdalmai lehetnek?!

Az nem zavar ha rockot hallgat,bizony én is szeretem a rockosabb zenét:) De azt már annyira nem csípem,ha bakancsban és feketében,szegecses ruhákban jár...


15/L

2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A 19:01-es válaszolóval egyet értek.Ha legalább 5% így gondolkodna,mint te 15 évesen,akkor nekem lenne a legjobb csajom :)
2010. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!