Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan a mai világgal?

Figyelt kérdés

Eddigi megismert csajok állandóan emo,deszkás,rock srácok jönnek be nekik, igaz 20 év alattiakkal próbálkozok, 22 éves létemre velem egy korú, vagy kicsivel idősebb csajokat hanyagolom, "az amolyan idősebb pasik jönnek be szövegeikkel" Na mind1, szóval én egy normális erős testalkatú 85 kg 178cm magas szóval jóvágású csávó vagyok!:D legalábbis én annak tartom magam (nem vagyok ego), normális cuccokban járok általában sportosan öltözködök! Ez miért nem jön be a csajoknak?!:( Jah meg persze rövid a hajam szóval gondolom ez is negatív, bár tudom kinek mi tetszik!

Valaki nincs hasonló helyzetben mint én? Próbálja megtalálni aki bejön, és a végén mindig ez derül ki..nagyon elkeserítő és szarul esik, tovább próbálkozás meg már nem megy, elvette a kedvemet! :/


2010. nov. 2. 17:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A kinézet alatt az arcod szabályosságát és a magasságodat (minimum 182 centi) értettem. Ha ennek nem felelsz meg, akkor ezért utasít el minden csaj. Szegénykém, minden csúnya pasi így kezdi, hogy nem érti, hogy miért van minden lánynak valami kifogása vele, egyszer a kor, egyszer a stílus stb. Majd idősen rájössz, amikor kicsit bölcsebb leszel és még mindig nem lesz csajod, hogy a fejeddel van baj, és minden kifogás csak kamu a csajok részéről, de akkor már késő lesz.
2010. nov. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

szia! én 18 éves vagyok, és tök aranyos lehetsz :D amit a kinézetedről írtál, az is tökre bejön, írok privit ha nem gond :D


17/L

2010. nov. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
akarom mondani 18/L elírtam bocsi :D
2010. nov. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

hát így jártunk

második oldal 23:14 te a megyén belül hova valósi vagy?

2010. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23:14 vagyok

békéscsabai vagyok

te?

2010. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Battonya
2010. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!