Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon a normális azt jelenti, hogy zárkózott, nem képes kiállni magáért, és szociálisan alulfejlett?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon úgy tűnik. Aki bulizni jár, meg néha iszik alkoholt, vagy esetleg cigizik, vagy ki mer állni, és megmondani a véleményét, vagy beszélgetést kezdeményezni egy másik neművel, stb. az mind a bunkó, nagyképű rosszfiú kategória, vagyis a nem normális, a normális fiúk/lányok meg nem tudnak mellettük érvényesülni.


Vicc az egész, igaz tényleg könnyebb erre fogni, mint azt mondani, hogy változtatok magamon, szedek egy kis önbizalmat, és nem leszek többé balf@sz.


2011. nov. 6. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Whatever...


Nem értem,ha te olyan fain gyerek vagy minek foglalkozol balfszokkal..és miért fáj ez neked...


Egy nem balfsz

2011. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 napietus ***** válasza:
36%
ja, ezt én is megfigyeltem :) több ember itt pl. normális fiú alatt visszahúzódó, zárkózott, önbizalomhiányos kis mimózalelket ért, holott ez olyan messze van a normálistól, mint Makó Jeruzsálemtől.
2011. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Én nem szoktam bulizni, mert nem élvezem és nem látom értelmét, a cigizést meg undorító szokásnak tartom, DE meg merem mondani a véleményemet, meg merek szólítani egy lányt, és néha alkoholt is iszom. Akkor én minek számítok az elméleted szerint?


Ja, és van barátnőm.

2011. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen igazad van :D

Itt a legtöbb ember a gyik-on Gyík :D

Én nem háháháhhá

2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na páran azért magukra vették, még ha elmondásuk szerint nem is felelnek meg a leírásnak.
2011. nov. 6. 13:49
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Jól látod. Ezen az oldalon valóban azt jelenti:D Egyébként igazad van. 22F
2011. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a bulizós, piás, cigis "menőcsávó", és az antiszociális papucs között ezernyi átmenet van, és pont az átmenet a normális. Pl. én eleve nem is kezdenék cigissel, vagy aki nem tudja magáról, hogy mennyi alkoholt bír el úgy, hogy megmarad a személyisége. Az, hogy beszélgetést képes kezdeményezni egyértelműen pozitív. Nem csak két véglet van...
2011. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Világos, hogy sok átfedés van, egyébként én nem cigizem.


Viszont ezen az oldalon kérdezem, mert baromi sok kérdésben van, hogy én normális vagyok, és még sincs barátom, vagy barátnőm, stb.

2011. nov. 6. 13:53
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 13:51


Te fiú vagy,vagy lány?Nálad a pont.:)

2011. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

" Az, hogy beszélgetést képes kezdeményezni egyértelműen pozitív. "


Itt esett le ,hogy te a fent leírt személyek közé tartozol! Sajnálom de antiszociális vagy!

2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!