Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után van még remény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van még remény a normális életre? Hogyan álljak talpra?

Figyelt kérdés

Nem tudom túltenni magam a szakításon, ami 1 éve történt. Sajnos nem múlik a fiú iránt a szerelem, ő meg már ugye nem szeret, ezért szakított. Annyira hiányzik, hogyan éljek normális életet?

Fél szememre megvakultam,az orvosok szerint a nagy lelki trauma miatt.


2011. okt. 5. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:

ismerem ezt az érzést!:( csak annyit tudok mondani h. minél többet legyél közösségben! csinálj olyat ami eltereli a figyelmed róla! ennél többet sajnos nem tudok mondani de szerintem senki! ebben senki nem tud rajtad segíteni csak te!

"Segíts magadon, Isten is megsegít!";)

2011. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem élhetsz normális életet ha ilyen életképtelen vagy, sajnálom.
2011. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
...Én is nagyon szenvedek mert szakítottak velem,meg porig aláztak,stb.Nem eszek már két hete....De néha fel fel villan hogy mostmár abba kéne hagynom ezt a butaságot,mert teljesen tönkrefogom tenni magam.Nem írtad a korod,de teljesen mindegy végülis,az az igazság,hogy menj el dolgozni,meg sportolj valamit(én karate),beszélgess,stb,ha még fiatal vagy,akkor kezdj el tanulni,bár inkább kimennék külföldre au parnek,vagy valami másnak.(de csak tisztességes munka).Én elhiszem hogy a világ tele van romlott emberekkel,de ettől még a te életedet ne rontsák már el mások,neked is jogod van élni!Kezd el élni az életed,ne ragadjál le,mert most kb olyan mintha halott lennél.Szóval most hogy ezt elolvastad,már kereshetsz is az interenten hírdetéseket munkával kapcsolatban!
2011. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
(16:37)tényleg csak rajtad múlik.Ha ott laknék,minden nap átmennék és segítenélek! : ) Magadban kell elhatározni jóó erősen,vagy mond meg egy barátodnak vagy családtagodnak hogy segítsen ahogy csak tud,de ne anyagilag,hanem had kűzdjél meg a munkával meg mindennel! Hogy erős legyél
2011. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(16:40)Még azt is elképzelhetőnek tartom,hogy hogyha lelkileg rendbe jössz,akkor a szemed is helyreáll! : )
2011. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 harcosangyal ***** válasza:
Sírás (egyedül), barátok, flört, új kapcs. Pont ilyen sorrendben. Az, hogy melyikkel mennyi időt töltessz - lehetőleg ne az elsőre koncentrálj sokat - Te döntöd el. Minden elmúlik! És mással felejteni könnyebb. (Tapasztalat.)
2011. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tapasztalat nagyon fájdalmas tud lenni, szerintem sokan tapasztalták már. Azt tudom tanácsolni én is, hogy kezdj bele új dolgokba, amik elterelik a figyelmed és lekötnek. Tanulj meg vmilyen hangszeren játszani, ha érdekel, járj sokat közösségbe, barátokhoz. Gondolj arra, hogy valamiért ezt meg kellett tapasztalnod, még ha most nem is tudod az okát. Fel a fejjel! Egyik kedvenc idézetem: "Nem az számít hányszor esel el, hanem hogy hányszor állsz talpra!"
2011. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

fél szemedre megvakultál egy fiú miatt??????



kajak életképtelen vagy akkor, sajnálom..

2011. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privit
2011. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Itt a lét a tééét!

Jó estét kedves nézőink, a tegnapi kiszavazáson sajnos kiesett félvak játékosunk.Sajnáljuk, de olyan képtelen volt, hogy duplán küldtük az ellenfélnek az SMS-eket!

Viszontlátásra, jó éjszakát!

/Lilut az Angol Ruha Turi öltöztette

A műsorhoz jó szórakozást kíván Erdélyi Mónika/

2011. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!