Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már esküszöm megőrültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már esküszöm megőrültem, veletek volt ilyen? : S

Figyelt kérdés

olyan fiúk/férfiak után áhítozom , akiket minimum 1x vagy 2x láttam az utcán.. és azóta se tudom őket elfelejteni, de nem láttam őket azóta és nagyon sokszor gondolok rájuk.:S

pedig beláthatnám, hogy semmi esélyem náluk.

de nem tudom kontrollálni, állandóan eszembe jutnak...:/

veletek volt ilyen?


2010. nov. 2. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem velem még nem volt ilyen hogy egyszer vagy kétszer lássak valakit és áhítozzak utána.igazából az utcán az embereket nem szoktam úgy megnézni:)neked valami bajod van.bocsi:)
2010. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kössz

nem így hívják a plátói szerelmet?:) akkor akiknek ilyen van azok is mind betegek.. bocs :)


egyébként ha nem tudsz értelmes választ adni , akkor ne is írj.

bár tudom azt fogod írni, erre nem is lehet értelmes választ adni oh dehogynem, mert számtalanszor olvastam már ilyenről, hogy valaki úgy megfogta kisugárzásilag, hogy azóta sem tudja elfelejteni az adott személyt.- akkor ezek is mind őrültek. oké, akkor aki vonzalmat érez a másik nem iránt, az mind beteg . jó :) értem :D okos vagy.

2010. nov. 2. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nálam ez akkor volt amikor már nagyon "kanos" voltam :D érted :D szóval ha már régen volt pasi a közeledben.. akkor lehet h ez a baj nem??:)

17/l

2010. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lehetséges, sőt szerintem biztos, hogy ez a baj.

bennük egyébként volt valami különleges. ami megfogott.

azért köszönöm a normális választ :)végre.

2010. nov. 2. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:

1)Nem értem a kérdést .

2)Ha mindent tudsz róla minek kérdezni ?

3)Whisky..

2010. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!