Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküszöm ezt nem értem! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküszöm ezt nem értem! A fiúk ennyire félnek? Vagy csak ő?

Figyelt kérdés

Nos...Ez egy hosszú, és bonyolult történet.

Van egy srác, akit már rég óta ismerek, de csak 2 hetente látom szombaton.Van egy húga.

Eddig nyomult, meg (szerintem ezt fel lehet ismerni) szerintem bejöttem/jövök neki.

Kb. 1 hónappal ezelőtt, megmondtam neki, hogy tetszik.A Húgának is.A Srác erre azt mondta, hogy neki is bejövök.

Nos...2 hete találkoztunk utoljára.Akkor még minden OK volt.Még azon a szombaton megmondtam neki, hogy nem csak tetszik, hanem szeretem is :/(megírtam neki facebookon, mert élőben betoji voltam...:( A huga berángatott a szobájába, hogy mondjam meg neki, aztán nem mondtam meg, és kimentünk )

Ezt írta vissza: azé jöttetek be a szobámba mi?xD

Aztán, múlt szombaton(jún. 11) megkérdeztem, hogy "Akarsz velem járni??" mert nem értettem ilyenkor mi van.

A húgán keresztül kérdeztem meg.Azt válaszolta:"Van barátnőm"...Most nem tudom..A húga szemétkedik csak velem, vagy van barátnője, vagy most megutált hirtelen, vagymi??

Nagyon elegem van ebből a helyzetből!


14/L


2011. jún. 17. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na ezért kell személyesen beszélni.

Oda állsz elé vagy leültök együtt és megbeszélitek.

"A fiúk ennyire félnek?" kérdésedre meg. Ez nem nemiség függő, te is féltél, azért írtál neki facebook-on.

2011. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vki bevágódott hirtelen nála...De sztem kérdezd meg személyesen tőle, az a legtisztább.
2011. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudom, én is félek..

Félek az elutasítástól és ilyenektől, mert nekem még nem volt barátom...:( Illetve egyszer, de az csak "Szivatásból" (Hosszú történet.Az egyik haverom kitalálta, hogy szivassuk meg szegény srácot....:( )

Nem tudom...Önbizalom hiányos vagyok, nagyon...:(

2011. jún. 17. 23:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Értjük, de csak meg tudod kérdezni tőle személyesen, h van-e barátnője...nem lesz belőle semmi.
2011. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"Az egyik haverom kitalálta, hogy szivassuk meg szegény srácot....:( " Akkor meg is érdemled!
2011. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy félsz, majdnem mindenki. "Aki nem kockáztat, nem nyer". Nincs veszíteni valód....
2011. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1.23:48-as : Tudom, tudom...Karma..(Ok-okozat stb..)


2.23:48-as : ...:/ Muszáj lesz..:( Önbizalom hiány ellen valami ötlet?

2011. jún. 17. 23:51
 8/15 anonim ***** válasza:

"Esküszöm ezt nem értem! A fiúk ennyire félnek? Vagy csak ő?"


Te nem bírsz elé állni, inkább a hugán keresztül üzengetsz??? Szép.


23F

2011. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért üzentem a húgán keresztül, mert Ő éppen nem volt telefon, és net közelben.Azon kívül, én BP-n lakok, Ő meg Gyömrőn...Oda azért nem fogok lesétálni...:/
2011. jún. 17. 23:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány ellen: Talán nem a legjobb, de ilyenkor csak ez jut eszembe: bókot kell kapnod pont előtte, ezt magadtól is ki "provokálhatod" Talán használ.
2011. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!