Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy összejöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy összejöjjön vele a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már randiztam de szerintem nem sikerült túl jól, bár utána párszor még beszéltünk msn-en.Tervezett pár találkozót a jövőben is de nem beszéltünk meg konkétan semmit.Mintmár mondtam msn-en szoktunk beszélgetni de mostanában nem írt rám...hagyjam a fenébe vagy tegyek a dologért valamit én is? (: tudom hogy kissé hülyének néztek ezért a kérdésért, de nagyon nem bízok meg az emberekben de úgy érzem hogy miatta előnyömre megtudnék változni.
2010. nov. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá!Abból baj nem lehet.

Kérdezd meg hogy van,mi újság vele.Vagy írj valami hasonlót:

"Szia.Régóta nem hallottam felőled semmit.Mi újság?Lenne kedved találkozni velem valamikor?Megihatnánk egy üditőt!"

2010. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem is bátran írj rá, ha bejön akkor ne hagyd hogy elszálljon az esély
2010. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem minden értékes embert meg kell becsüli akibe szerelmes vagy és ne hagyad a fenébe mert aból semmi nem lesz szóval hajrá írjál rá
2010. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csakegyfiu válasza:
szerintem is írj rá. veszteni semmit se veszthetsz de ha nem írsz rá és nem lesz semmi ki tudja mit buktál el. szóval csak bátran :)
2010. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem is kellett ráírnom, mert írt magától, azóta találkoztunk megint és jó sokat beszélgettünk(:

én viszont kicsit félek az egésztől mert elég csajozós én pedig igaz hogy már 17 vagyok de megvoltam a pasik nélkül:D bár nem nyomul durván meg semmi nem tudom eldönteni hogy megbízzak benne vagy ne...(: meddig húzzam még a dolgokat?:D

2010. nov. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!