Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar többé szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar többé szeretkezni velem? Vagy ha szeretne, miért nem talál rá megoldást hogy összejöjjön a dolog?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.Az illető akiről szó van 43 éves.2 éve vagyok nagyon nagyon szerelmes.Hogy ő mit érez az egy jó kérdés,mindenesetre 2 éve mindennap együtt kávézunk,mindent tudunk egymásról lassan-lassan.Felhív ha nem találkozunk,aggódik hol vagyok,és már attól is feláll neki ha csak hozzásimul a kezem.Mivel Ő egy igen nagy ember a faluban,én pedig cska egy kis diáklány,arra a megfontolásra jutottunk hogy eltitkoljuk a kapcsolatunkat,bár ő elég gyakran nyíltan is közeledik hozzám,de igyekszünk.ez egy plátói szerelem volt köztünk 1 évig,nem szexeltünk,össz vissz 11 szer smároltunk,de nem volt semmi,míg végül megtörtént.Nagyon jó volt,egetrengető Ő is nagyon élvezte.ez augusztusban volt.azóta minden visszatért a régi kerékvágásba,szex nuku,csak beszélgetés,érzelgés,csók,kedvesség stb...én már ezt így nem birom,nekem is megvannak a szükségleteim...
2010. febr. 9. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel Ő egy igen nagy ember a faluban,én pedig cska egy kis diáklány,arra a megfontolásra jutottunk hogy eltitkoljuk a kapcsolatunkat" - na ez nekem nem tetszik. Egy 43 éves férfi inkább büszke szokott lenni egy ennyivel fiatalabb párra, nem szégyellni őt.


Vagy talán nem egyedülálló ez a férfi?


ha már annyit beszélgettek, miért nem kérdezed meg tőle, amit ide kiírtál? Szerintem amúgy kb. csak szórakozik Veled, nem vesz komolyan.

2010. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire ismeritek egymást akkor vagy tudod a választ, vagy kérdezd meg tőle.
2010. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elvált,van egy 23 éves fia,és egy 3 éves unokája.A szűk baráti társaságunk,és rokonaink tudnak rólunk,de a "falu",az üzlettársai és a pletykásabb egyének tudtára a környéken nem nagyon szeretnénk adni.

Igazából én próbáltam megkérdezni tőle,utalok rá hogy mikor leszünk megint együtt,vagy megtudni hogy van-e egy másik nő esetleg aki ellátja az Ő "vágyait".De másik nő nincs,mint mondja (és tartják is róla),ideje a munkája mellett nem sok nőzni,inkább az üzlettel foglalkozik mindhogy szórakozna.ha arról van szó hog ymikor leszünk együtt,jön a válasz hogy hú már jó lenne,meg milyen jó volt velem,és hogy majd...majd...Dehát a majdtól nem fogok kielégülni.Az hogy szórakozik velem?hát higgyétek el folyamatosan ez forog az agyamban.És még talán ez lenne a legelfogadhatóbb dolog,és nem az ő férfiasságával vagy az én nőiességemmel lenne a probléma.csak azt nem értem hogyha szórakozik,akkor mért jött el meglátogatni a kórházba ha beteg voltam,ha elkell utaznia mért hív fel minden áldott nap hogy jóreggelt-jóéjszakát,hogy miért féltékeny hogyha a falu pletykál rólam és egy másik pasiról..rengeteg kérdés,és bár lelkileg mindent megkapok,testiség nélkül ez így már megőrjít.

2010. febr. 9. 10:20
 4/14 anonim válasza:
100%
szerintem is beszélj vele és mond meg neki, hogy neked ez így nem jó szorosabb kapcsolatot szeretnél és állítsd falhoz , hogy elmondod a faluban , hogy mi van köztetek akkor úgy is mindent bevall neked , hogy miért is nem akar tőled szexuális kapcsolatot vagy fél , hogy beleszeretsz és kiderül minden ne félj beszélj vele hidd el neked is ez lesz a legjobb 30f
2010. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,megpróbálok megerősödni és szemtől szembe határozottan egyértelműen rákérdezni a dologra.igazából én attól tartok leginkább hogy Én nem voltam jó az ágyban,vagy nem olyan jó voltam ahogy várta,és csalódott ezért nem akar újra engem.Sajnos attól félek hogy ezzel a falu dologgal nem tudom sakkban tartani,lehet hogy csak növelné a hiúságát hogy 43 évesen sikerült magábaőrjíteni egy 21 éves lányt.Én azt hittem és azt tapasztaltam hogy a pasinak vagy fontosabb vagy ugyanolyan fontos a szex mint egy nőnek.és egyszerűen ez érthetetlen.
2010. febr. 9. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
23éves gyerek, 3éves unoka, üzlettársak, falu?! Cigány, mi?
2010. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom hogy az utolsó hozzászóló milyen világban él,abban amiben én nem mindenhol cigány az akinek korai házassága,és nagy fia van,aki szintén korán szerelmbe esett (ami nem is annyira korai 20 éves korban azért nem elitélendő már ha házasságon belül gyermekáldás van.egyébként meg az hogy falu,az mért utal cigányokra?városban több a cigány ráadásul a környékünk igen csak jobbikos magyar falukkal van körülvéve,1 romacsalád él összesen az is a szomszéd faluban.az pedig a te hülyeséges hogyha szerinted a cigányoknak üzlettársai vannak,azoknak leginkább bűntársai vannak.üzlettársai az üzletembereknek vannak...
2010. febr. 9. 13:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nehéz lehet,lehet belefásult a melóba,vagy egyszerűen csak kiégett,vagy túl idős hozzád,de neked legalább van valakid:)én se vagyok kielégítve pedig annyi vagyok mint te!:)
2010. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:)köszi,megnyugtattál hogy nem egyedül vagyok már "éhes".az a baj csak hogy én csak Rá vagyok éhes:).Most is együtt kávéztunk.Ilyen beszólás hogy: szanaszét áll a hajad,valaki összetúrta az éjjel?.mondom:hát ha már neked nem kellek...Tiszta ideg lett hogy ugye nincs senkim,meg én kellek neki,de majd,de majd,de majd....stb...ettől a majdtól én már kikészülök.akkor valamit elintéztem neki multhéten.Hát ő köszöni szépen,majd ha összeszedi a bátorságát és megerősödik meghálálja természetben.hát mondom köszi..kész hiába rendes meg imádok meg minden...szex nélkül milyen párkapcsolat létezik?ezí gy most nem párkapcsolat csak egy jó barátság.:S
2010. febr. 11. 09:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy,lehet rosszul olvasom,de csak egyszer feküdtetek le?mert ha így van,akkor szerintem sajnos már csak hiteget,kiaz a hülye,aki 2évet várakoztatna egy ilyen kedves leányt?
2010. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!