Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy van olyan csók is amihez nem kell a nyelvet berakni a másik szájába nem?És kidugja be a száját a másik szájába elösször?És egy csóknak mikor van vége?

egy 13 éves lány


2009. jan. 7. 14:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem égsz le mert vezetni fog.Bedugja a nyelvét,te is a tiedet, és körbe körbe mozgatod, és ha érzed megállt a nyelve, és huzza vissza akkor tedd te is azt.Akkor lesz vége.
2009. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
Ez az egyik megoldás. A másik pedig, hogy előre megmondod, hogy még ne csináljon ilyet. Ha mégis próbálja, akkor becsukod a szád.
2009. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
94%

Azon semmiképp se izgulj a randin, hogy milyen lesz majd a csókolózás. Ha nem szeretnéd, hogy bedugja a nyelvét a szádba, akkor tartsd csukva vagy legalábbis csak résnyire nyisd ki. Így is ki fog alakulni köztetek egy nagyon forró intim pillanat. Persze arra figyelned kellene, hogy ne nagyon nyisd ki a szád, mert ha megteszed, akkor pillanatok alatt nyelves csók lesz belőle. És ez benne a legszebb, ahogy a csók egy egyszerű ölelésből, cirógatásból, simogatásból, nyakra puszikból eljut egy sokkal magasabb szintre, ahonnan már nincs visszaút.

Viszont ha nem csak egy pillanatig szeretnéd élvezni a helyzetet, akkor csak egyszerűen engedd el magad, és amikor bekerül a nyelve a szádba, ne húzd hátra a nyelved, hanem lassan kezdd el mozgatni az ő nyelve körül. Szinte biztos vagyok benne, hogy a srác majd vezetni fog és aztán már nem is a technikára fogsz figyelni, hanem arra, hogy át add magad a világ egyik legnagyszerűbb érzésének.

Nehogy megijedj attól, hogy nincs rutinod, ez nagyon gyorsan kialakul majd. Egyáltalán nem fogsz leégni akkor sem, ha még igazán nem is csókolóztál, erre szerintem amúgy is számítani fog. A helyzet akkor lehet kínos, ha nem tudod mit is akarsz. Én először mindig lassan és nagyon finoman szoktam csókolni, mert a legtöbb nő így szereti, és ki lehet tapasztalni, hogy a legjobb neki, ráadásul nagyon sokáig lehet egyfolytában csinálni. Aztán később ki lehet próbálni a "vad csókolózást" is vagy a francia csókot, amikor egyikőtök sem teszi be a nyelvét a másik szájába, hanem "kint" csókolóztok. A lényeg az összhang, a ritmus és az egymás iránti tisztelet.

De a legfontosabb, hogy döntsd el akarod-e vagy sem.

Sok szerencsét!

..,

2009. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Oké.De kint csókolóni nem muszály vadon...és az könnyebb nem_??nem mint a nyelves csók
2009. jan. 8. 19:42
 15/38 anonim válasza:
84%

Oké.De kint csókolóni nem muszály vadon...és az könnyebb nem_??nem mint a nyelves csók


Bocsi, ezeket egy kicsit félreértetted.

1. Egyáltalán nem muszáj vadon csókolózni, sőt az esetek nagy részében nem is kell. Az is szubjektív, hogy mi a vad. Az előbb én arra gondoltam, hogy bizonyos helyzetekben, ha nagyon jól érzi egymást két ember, akkor lehet játszani, "bevadulni", de semmi esetre sem a te helyzetedre gondoltam.

2. A francia csók nem könnyebb, hanem inkább nehezebb, hiszen "kint" csókolózni az szintén nyelvel történik, csak nem a szájon belűl. Nem mindenki szereti.


Én nem féltelek, előbb-utóbb úgyis ráérzel. Én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ne tudna csókolózni. Szinte mindenki tud, csak egy kicsit másképp csinálja:)

Viszont van jó pár lány, aki szerintem nem csókol jól, de velük is lehetett élvezni,de én itt 20 év körüli lányokra gondoltam, ilyen korban már tudni kéne valamit.

A te korodban még semmit sem szabad elsietni, csináld csak úgy, ahogy éppen érzed, hogy jó neked, csak határozottan:)


..,

2009. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
80%

amm. elsőnek énis féltem az első csóltól. devsizon ttökjó volt. és furcsa érzés..

Ha nem akarsz vkivel nyelevsen akkormeg mondod neki, vagy nem dugod át a nyelved:D

akkor lesz vége amikor vége lesz..úgyis észre fogod venni;)

2009. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
85%

Hát akkor kicsit leég:)

de én azt tanácsolom hogyha te nemakarod huzd el a fejed vagy mond meg neki hogy te még nemcsináltad!és akkor ő biztos hogy segít!

(És főleg ha 5évvel idősebb akkor biztos irnyitani fog téged.)

És ha mégis elkezditek csak finoman dugd a nyelved a szájába.Aztán simogasd gyengéden.És ha ő fojtassa akkor ugyanugy fojtasd teis.Remélem tudtam segíteni.

2009. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
88%

Hogyan csókolj, hogy igazán jó legyen?


Ne görcsölj, hiszen akkor biztos, hogy balul sül el! Legyél könnyed, fesztelen, engedd el magad! Nem kell teljes arccal ráfeküdni a másikra. Nem kell az arcát sem megfognod. Elég, ha a nyelvetek összeér és gyengéden elkezdtek körözni. Nem kell gyorsan vagy túl lassan csinálnod, mert akkor idegesnek néz majd. Próbálj egy köztes tempót kidolgozni, amit akár a tükör előtt is gyakorolhatsz a szájszéled nyalogatásával. Aztán néhány kör után visszahúzod a nyelved és újra puszilkodtok. Ezalatt ismét lenyeled a nyálad (hidd el, tudom, hogy undorítónak hangzik, de jobb, ha felkészülten indulsz harcba, mintha elcsöppen a nyálad és elvörösödsz

2009. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
69%

szija!

szerintem ne parázz ettől... nem érdemes. magamról tudom hogy felesleges aggódni ;) az első csókom nekem például nagyon nagyon váratlan volt... szinte fel sem fogtam hogy: mivan?! :D énsem tudtam hogyan kell csókolózni de jött magától... szóval no para úgyis menni fog (;

2009. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
76%

Egyet értek a többiekkel,no para.

Én is csak tudom mondani hogy ne izgulj,mert ez jön magától,én is egy csomó ilyet olvastam,nem hittem :D.Nekem az első csók 1 hónapja volt,a lány kicsit tapasztaltabb volt,mint én,előszőr csak az ajainkal játszodtunk,de masnap már jött a nyelves csók,előszőr őrakta be a nyelvét a számba majd belejöttem és én is beraktam az övébe,nagyon élvezte.Azóta minden nap smárolunk.



13/F

2010. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!