Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy van olyan csók is amihez nem kell a nyelvet berakni a másik szájába nem?És kidugja be a száját a másik szájába elösször?És egy csóknak mikor van vége?

egy 13 éves lány


2009. jan. 7. 14:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne izgulj, mert ha szereted az illetőt akkor a nagy izgulásodtól, úgy sem fogsz arra gondolni, h h csinálod:), engedd el magad és jó leszel!!!
2010. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
84%

Ügyesen kisaranyom! Menni fog magától.


Babi néni/87

2010. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
32%
g
2010. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
79%

Hát sziaa ! :)

Nos hát én is egy 13 éves lány vagyok nem sokára 14.

És az elmúlt pár honapba ugyanez érdkelt..

Mert nekem tetszik egy fiú de nem merek vele összejönni mert félek (féltem) hogy nem fogok tudni csókolózni.

Ahogy nézem a válaszokat,többen mondják azt hogy jön magátó és már kezdem elhinni. Már nem izgulok annyiraa..ugyvagyok már én is vele h majd fog az jönni. nem kell anniyra görcsölni mert annál rosszabb !!!

és hidd el sikerüülni fog az ha nme parázol rajta :D főleg hogy ha szereted a fiút(:

Nos hát én sok szerencsét kivánok neked! aztán no para :D

2010. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
69%
És mi van ha valaki 16 éves és még nem csókolózott? Nagyon tetszik egy végzős srác, és randizni hívott, de nem merek igent mondani, mert félek, hogy kinevet ha rájön. :(
2010. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
Ezt nem lehet megmagyarázni olyan mint az Oroszlánnak a gyilkolás Ösztöneidben van:)
2011. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
Egy dolog nagyon fontos a nyelves csóknál!! Ne tégy úgy, mintha-ez most kicsit undorító lesz-kaja maradékot keresnél a partnered szájában, eléggé kínos tud lenni!! Azonkívül mindig nyeld le a nyáladat, ebből is lehet probléma!! De ha ezekre figyelsz, akkor semmi baj nem lehet!! Sok sikert!!
2011. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 KicsiGyerek válasza:
Sziasztok ma jelentkeztem be elore is elnezest kerek mert maris megszegem a szabalyokat. Csak annyit szeretnek kerdezni h hol tudok en feltenni kerdest?mert nem nagyon talalom.Megegyszer elnezest
2011. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
én nagyon régota ugyanazzal a lányal csokolozom vele is kezdtem áhh nagyon jo érzés mikor megkivánjátok egymást és repkednek a lepkék a hasatokban a torkotokban van a szivetek és hevesen smároltok áhh kutya érzés mondjuk lehet nálunk az is h szeretjük egymást sokat lökhet rajta....
2011. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Nekem pont szombaton a szülinapomon történ meg az első csókom.Nagyon sokáig olvasgattam a csókolózásról szóló cikkeket a netem meg a videókat is állandóan bújtam.de felesleges volt.amikor eljött az alkalom mindent elfelejtettem és csak a barátommal foglalkoztam.nekem jól sikerült az első csókom a barátom még mostse tudja h az első volt mert megse kérdezti azthitte h már csókolóztam.szombat este mentünk a városba sétálni haverokkal és elköszönéskor átölelt megpuszilt és belesúgta a fülembe h megcsókolhatlak?de nem is volt időm. Válaszolni mert már automatikusan csukódtak le a szemeim és minden jött magától a bnőjim végig nézték és irigykedtek is...mert aztmondták h annyira romantikus volt...:p. Szal no para csak legyél nyugodt és minden jó lesz. Drukkolok =)
2011. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!