Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni? HELP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? HELP könyörgöm! (lent! )

Figyelt kérdés
Tudom hogy már nagyon sokszor leírták ezt a kérdést, sajnálom, de muszáj megkérdeznem. Már sok ilyen kérdést olvastam, és mindenhol azt írták hogy: "majd jön magától". Ezzel van baj. Tegnap találkoztam VELE... és megcsókolt... és bekövetkezett az, amitől féltem... NEM JÖTT MAGÁTÓL SEMMI! Ezért gyorsan elhúztam a szám, elköszöntem és inkább hazajöttem mert nem mertem a szemébe nézni. Ma megint találkozni akar... Mi van ha szakít velem emiatt? :( És ha újra megcsókol és megint elrontom??? :(
2011. szept. 18. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

xDD hát mikor én először csókolóztam.. a barátnőm meg nem, azt mondta hogy nagyon profin csókolok..;D de nem tudta hogy nekem az volt az 1.;D

Amúgy meg mit parázol? gyakorolni kell... ha meg gáz lettél volna nem akarna újra találkozni

2011. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyakorold!
2011. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
lány vagy?????
2011. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is baromság, hogy magától jön. Nagyon szeretem a barátom de rohadtul nem akar semmi magától jönni.


Már ezeregy kérdést elolvastam, meg utána néztem több helyen is, amiket ott írtak, nekem nem váltak be. Mármint nem találtam benne semmi élvezhetőt. Azért leírom neked hátha többet segít:

- Először lassan érjen össze az ajkatok, úgy hogy egy lassú, nem cuppanós puszit adsz az alsó ajkára.

- Majd fordítsd el a fejed egy picit és csinálj egy olyan mozdulatot, mintha bele akarnál harapni valamibe az ajkaiddal, de nagyon finoman, puhán.

- Ezután ugyanez a mozdulat, csak ne csukd be a szád, és lassan dugd addig a nyelved, amíg nem éri el az övét.

- Nyald meg szintén lassan, lehetőleg nagyobb felületen, majd húzd vissza a szádba.

- Utána újra dugd lassan át a nyelved, amíg el nem éri az övét, de most ne húzd vissza, hanem körbe nyald a nyelvét, simogasd, a tempót váltogatva.

- Ezek ismétlése.

- Majd zárásra egy puha puszi az ajkaira, elválásként.

2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szesze ***** válasza:

Az elottem szolo szinte egy profi csokot irt le. Nem ilyen bonyolult a dolog. Ani az egesz h kicsit konyitod a szad, es atdugod a nyelved a szajaba es ugy csinalsz kb. mintha fagyit nyalnal. Ezytan mar tenyleg kell jonnie, valamilyen siznten meg kell figyelni a masikat es rahangolodni ez lenne a lenyeg, hogy kozbe tudj a masikra odafigyelni arra h o mit szeret mit nem.


20L


Te hany eves vagy?

2011. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus nemtudom ti miről beszéltek! Nekem magától jött... Nemtudom ,hogy lehet ezt így leírni
2011. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

15/L

2011. szept. 18. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is magától, jött. Egyszerű mint az 1x1


Lényeg nem kell rágörcsölni, stresszelni és nem szabad kapkodni.


Hagyni kell hogy az ösztön vagy inkább az érzés és az élvezet vezessen. Persze figyelni kell a másika és nem megfojtani.

2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg van mikor nem jön magától a dolog.. de nekem is nagyon ciki volt h 14 évesen nem tudtam 1 normális csókot adni a 21 éves pasinak!aztán 1 este elmentünk sétálni és hát jött a dolog magától!
2011. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
aki a profi csókot írta le annak mondanám, hogy ezt tanítani kellene :)) nagyon jól írtad le. :) Kár, hogy a jó pasik ezt nem tudják. sok nagyon rosszul csinálja. Csak belenyomja a szádba a nyelvét, és vissza. És ezt sokszor. Pff...
2011. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!