Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvígasztalnátok? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvígasztalnátok? Annyira szánalmasnak érzem magam? "Dobtak" és most kétségbeesetten keresem a nagy őt?

Figyelt kérdés

4 évivig voltam egy se veled se nélküled "kapcsolatban". Nem jártunk hivatalosan, ez egy fura dolog volt..:S


3 hete megismerkedtem egy fiúval, találkoztam vele párszor barátilag de többet akart. Végül megbondtam neki, hogy köztünk csak barátság lehet, annak ellenére hogy tetszett. Abban reménykedtem ugyanis, hogy a másik fiúval talán majd most összejönnek a dolog. Képtelen lettem volna valakivel úgy járni, hogy nem tudjam mit akar tőlem az akit tényleg szeretek is, reménykedtem hátha ő is így érez.


Viszont kiderült, hogy 2 hónapja van valakije, bár nem szerelmes. Annyira elkeseredtem, hogy bocsánatot kértem attól a fiútól akivel már találkoztam párszor. Hazudnék ha azt mondanám, most nem szeretnék többet..így hogy tudom, hogy a másik fiúnál nem lehet már esélyem. Viszont azt mondta, hogy egyelőre maradjunk barátok(ezzel teljesen egyetértek) viszont jobb lenne csak nagyon ritkán találkozni.


MIt gondoltok erről az egészről? Nagyon szánalmas vagyok?


L/20


2010. nov. 4. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha nincs ló, jó a szamár is stílus...

Nem szánalmas vagy, hanem reménytelenül szerelmes. Majd elmúlik.

2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát ezt elszúrtad.
2010. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy szánalmas. Tipikus nö, aki nem tudja mit is akar valójában.



20/f

2010. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam. Igen sajnos reménytelenül szerelmes vagyok:S És az a baj úgy érzem, hogy sosem fogom túl tenni magam rajta..:(
2010. nov. 4. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egyszer túl fogod... Ez nem szánalmas, mindekni megy keresztül ilyeneken hidd el, ha nem ilyenen akkor máson, de mind szerencsétlenkedünk...

egy valamit tanácsolnék...csak azért ne gyere össze a másik sráccal hogy ne legyél egyedül. Tudom milyen fura érzés 4 év után hirtelen egyedül maradni, én is ezt élem most, de hidd el még mindig jobb mint belevágni valamibe, amit nem biztos hogy szeretnél. sőt, néha talán jót tedsz az egyedüllét...

sok sikert, remélem rendeződnek az érzelmeid

2010. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi miatt nem érdemes szomorúnak lenni persze ez megint közhelyes szöveg.

Szerintem ne add fel a reményt találsz jobbat nála aki megérdemel, aki szeret akiben megbízhatsz csak kitartás. Csináld a kedvenc szabadidős tevékenységed, sportolj járj össze a barátnőkkel :)

2010. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod te hány férfi él még ezeken kivűl a világban? Sokféle van: bunkó, pocsék, kedves, aljas, férfias, férfiatlan, szép, ronda, vagány, félszeg, szexmániás, kis fa szú, nagy fa szú, lelkes, lelketlen, szeretni tudó és nem tudó. Rengeteg. Ne általánosíts és ne várj el senkitől semmitől, egyszerűen csak éld a fiatalok életét, bulizz, építs be minél több programot az életedbe, lehet ez bármi felolvasóest egy kávézóban, túrázás, nézelődés ne keresd görcsösen járj el sok helyre és annyi érdeklődőt találsz majd, hogy magad is meg fogsz lepődni. Lazulj és olvass sok könyvet !
2010. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!