Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lánynak van pasija az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lánynak van pasija az zavar? És ha a fiúnak van csaja? Attól még próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Ha a lánynak van pasija az zavar?"

Legyenek boldogak!


"És ha a fiúnak van csaja?"

Ők is!


"Attól még próbálkoztok?"

Hogy érted?

2010. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy mondjuk fiú vagy.Tetszik neked egy lány.Próbálkozol nála attól még,hogy a lánynak van fiúja?
2010. nov. 6. 00:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy érted:)

De nem gondoltam, hogy görénynek fogsz nézni:D

Egyébként nem próbálkoznék.

2010. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, és kegyetlen módon, lassan gyilkolom meg a fiúját.
2010. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem néztelek görénynek...:D:D
2010. nov. 6. 00:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék, ha tudom hogy van párkapcsolata a delikvensnek.
2010. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak az nő foglalt, amelyiken fekszenek. :)


24 éves pasi vagyok.


Egyébként én eddig mindig azt mondtam, hogy nem szabad ilyenkor próbálkozni, ha a csajnak van barátja.


Viszont most kb. 3 hete tetszik nekem egy csaj, de nagyon. Én a barátnőjét ismerem, ő mesélt a csajról.

Ennek a csajnak van pasija, de állítólag kicsit bunkó, azaz nem megy el a randira, stb...

szóval ez az első esetem, hogy mégis elívom valahova a csajt, vagy nem lenne szabad?

2010. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hajrá...:)
2010. nov. 6. 00:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem fogok próbálkozni a fiúnál aki tetszik.

De pont holnap fogunk egy bulin találkozni.

És van ugyan kb egy hete barátnője, de tudom hogy én is tetszem neki, csak az ő jeleire nem nagyon válaszoltam..

A srác azóta is kétértelmű velem, de különösképpen nem foglalkozok vele. Majd ha akar valamit akkor szakít a másik csajjal.. ennyi :D

2010. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem korábban küldött jeleket csak nem nagyon reagáltam le de tudom hogy az első perctől fogva tetszettem neki.
2010. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!