Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért nézhet egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért nézhet egy lányt?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén hangzik a kérdésem de bővebben kifejtem. Gondolom azért mert szép egy lány, de ha NEM szép a lány, akkor miért nézheti egy srác :O? Normális válaszokat kérek :).
2010. nov. 6. 16:37
1 2
 1/18 Toreador ***** válasza:
100%
Barátom mesélte egyszer, hogy a metrón volt egy csaj, aki folyton bámulta. Néha ő is odanézett, és rajtamaradt a tekintete, de egyáltalán nem tetszett neki, hanem azért, mert valami nem stimmelt a fejével. Mikor leszállt és visszanézett a lányra, akkor esett le neki, hogy nincs szemöldöke a csajnak. Hát pl. ezért.... :D
2010. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Azt nézi mennyire csúnya.
2010. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
@ 1. válaszoló: Köszi a választ :D Én is erre gondoltam, hogy azért nézhet egy fiú egy lányt, mert valami nem stimmel vele :D
2010. nov. 6. 16:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csúnya lány nincs, csak elhanyagolt. Aki hiszi, hogy szép (a maga természetes szépségével, vagyis hat méteres vakolat nélkül ki mer állni a világ elé) azok ritkán szoktak csúnyák lenni :)



Egyébként aki egyiknek csúnya, az a másiknak lehet megragadóan szép... Nekem lehet, hogy olyan a nőideálom, ami másnak nem tetszik, én meg alig bírom leszedni róla a szemeimet :)

2010. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Peldaul mert szep a csaj,esetleg a sracnak tetszik a csaj ;)
2010. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
16:47 tökéletesen egyetértek veled ^.^
2010. nov. 6. 16:51
 7/18 anonim ***** válasza:

Én akkor nézek egy lányt, ha tetszik. Ha nem tetszik nem nézem, egyrészt nem akarom, hogy azt higgye tetszik nekem, másrészt nem vagyok annyira beteges, hogy azt bámuljam ami/aki nem tetszik. Ha néz akkor tetszel neki, vagy baj van a srác agyával. Ennyi. Remélem segítettem :)

És egy lány miért néz egy fiút? :P

2010. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mert helyes <3:D vagy csak útba esik ._.
2010. nov. 6. 17:15
 9/18 anonim ***** válasza:

én csak a fura embereket nézem meg, de azokat nagyon... xD

már nem 1x volt, hogy az illető oda jött hozzám, és megkérdezte miért bámulom xD bár ez nálam nemtől független :D

2010. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18:18 - Aki meg tetszik meg sem nézed? Te magad is fura vagy :P Gondolom nagyon fiatal vagy még ha így viselkedsz, bámulni különben is illetlenség, főleg ha azért nézed mert mert csúnyának/furának találod. Szerintem...
2010. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!