Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért nézhet egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért nézhet egy lányt?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén hangzik a kérdésem de bővebben kifejtem. Gondolom azért mert szép egy lány, de ha NEM szép a lány, akkor miért nézheti egy srác :O? Normális válaszokat kérek :).
2010. nov. 6. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát, azt hogy jómagam is fura vagyok, tudom xD

és azt is, hogy illetlenség... de basszus, nem tudok ellene mit tenni, egyszerűen olyan, mintha rá lenne írva az emberekre, hogy "IDE NÉZZ!!!! MUSZÁJ!!!", és már a szimpla gondolattól is röhögőgörcsöt kap az ember :D

2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
jah igen, az hogy valaki fura nem feltétlen azt jelenti hogy valami extra módon kitűnik a tömegből, épp ellenkezőleg xD
2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Toreador ***** válasza:

Én személy szerint minden szembejövő emberre ránézek, aki az utamba kerül, mert nem a földet szoktam bámulni, mint a sok "szürke" ember. És ha egy helyes pasi jön velem szembe, akkor is csak ránézek, nem bámulom meg, lépek kettőt és már el is felejtem, hogy kit láttam. Ez olyan szerintem, mint a pasiknál az, mikor megnéznek egy szép kerek feneket. Haladnak 3 métert, és már nem is emlékeznek rá. Szóval nálam egyáltalán nem jelent sokat, ha ránézek valakire, vagy megnézek valakit.

Lehet, egyszerűen csak útba esik és megnézi, mint a többit. Vagy lehet, neki is hiányzik valami az arcáról és rendellenes :DDDD

2010. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10:02 - Szerintem a kérdés nem arra vonatkozik, hogy "megyek az utcán, jön velem szembe egy srác, rámnéz egy fél másodpercre, úristen ez mit jelenthet, miért nézett rám???"

Ez annyira mindennapos és természetes, komolyan nem hiszem hogy ilyen szituációra gondolt a kérdező :) Szerintem inkább arról van szó, hogy egy srác jobban megnézte/bámulta őt (nem csak egy pillantás) és ezért kérdezte hogy egy fiú miért néz meg egy lányt.

2010. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
"IDE NÉZZ!!!! MUSZÁJ!!!" <--- piszkosul igaz :D
2010. nov. 7. 13:49
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én gyakran tapasztalom magamon, hogy néha olyan embereken is megakad a szemem, aki másnak nem szimpatikus. Nem tudom, miért van ez, de valamiért jó érzést kelt bennem, ha ránézhetek. Nem mindig csak a kisportolt testű macsókat nézem meg. Van amikor egy mackósabb srácon akad meg a szemem. Van akinek ilyen a kisugárzása.

Az más, amikor valakit azért bámul meg az ember, mert egyszerűen az illető nem képes belátni, ha valami nem illik hozzá. Pl.: 6kg smink, és az alapozó olyan hatást vált ki a képén, mintha elaludt volna a szoláriumban. Ez szerintem nagyon CIKI. És szomorú, hogy nem tudják észrevenni. Senki sem figyelmezteti őket? :S

2010. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én sokszor nézek pasikat azért mert nagyon ótvarul néznek ki, de annyira beképzeltek, hogy azt hiszik azért nézem őket mert tetszenek nekem.

Nem nézek ki jól különösebben, emiatt merem nézni, mert amúgy odajönnének hozzám, mert annyira gyökerek, hogy azt hiszik tetszenek nekem. Be is szoktak szólni, abból derült i számomra, hogy azt hiszik bejönnek nekem. Vicces dolgok ezek.

lány vagyok

2010. nov. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

nem minden pasi olyan egyszerü mint egy bot, hogy csak azt nézze amitől feláll a farka


sok ember érdekes lehet sokmindenért, nem csak azért mert megfarkalná az ember

2010. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!