Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti, hogy gondoljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta nekem egy srác, hogy a pasik csak akkor írnak folyton rá egy csajra ha tetszik nekik vagy ha ronda de jó fej xD Szerintetek van benne igazság? Ti, hogy csináljátok? :)
2010. nov. 6. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jogos. 17f
2010. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
van benne igazság
2010. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az eleje ok, de a másik része nem biztos
2010. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát én házi miatt is rá szoktam irni:/
2010. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

értem köszi :D

mondjuk én ilyen személyesebb témákra gondoltam :P (utolsónak)

2010. nov. 6. 22:03
 6/15 anonim ***** válasza:
ezen még nem gondolkoztam de most hogy így elnézem van benne valami xd 18f
2010. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet a ráírásnak, ebből nem deríthető ki egyértelműen, inkább abból hogy mit ír, attól is függ hogy ismeritek e egymást. Ha igen akkor ha az írásaiból is az derül ki, akkor azért ír, de még akkor sem tudni, hogy mit szeretne. Amúgy ha folyamatosan szépeket ír akkor már valószínű hogy tetszik.
2010. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez most akkora felesleges hülye kérdés volt hogy nem is értem minek tetted fel...


még is mi más miatt írna rá valaki egy csajra szerinted van más ok???


vagy tetszik az illető, vagy jófej haver ennyi...

2010. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy érdek fűzi hozzá, de ezen a hármon kívül tényleg nem lehet más ok, max szivatás.
2010. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy kb személyesen nem is beszéltünk még :O

és annyira nem is tartom magam rondának, na de mind1 :D csak kíváncsi voltam, hogy van-e benne vmi... pasi szemmel nézve :P

2010. nov. 6. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!